Kamera samochodowa przód+tył

Kamera samochodowa przód+tył

04 Sty 2019, 18:42

Witam,
Jak w temacie poszukuje kamerki samochodowej, sporo poczytałem, ale nie znalazłem nic co by w pełni spełniało moje oczekiwania stąd ten post. Tak więc do sedna:
    -najważniejsze żeby kamera nagrywała przód + tył w dobrej jakości
    -posiadała tryb parkingowy
    -nie potrzebny mi GPS
    -kamera może być w lusterku (fajnie jakby była kamera cofania, ale nie jest to wymóg)
    -koszt ok. 500zl (aczkolwiek mogę dorzucić trochę jeśli będzie trzeba)
Zastanawiałem się też czy jest może możliwość, aby podłączyć kamerę cofania do monitora w samochodzie (fabrycznie jest taka możliwość).

Z góry dzięki za pomoc, pozdrawiam :)
Criss
Obserwowany

Re: Kamera samochodowa przód+tył

11 Sty 2019, 16:40

Odswiezam
Criss
Obserwowany

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Hyundai Santa Fe Nowej Generacji w testach Euro NCAP Hyundai Santa Fe Nowej Generacji w testach Euro NCAP
    Hyundai Santa Fe Nowej Generacji został uznany za najbardziej bezpieczny samochód w swoim segmencie, w ocenie Euro NCAP w 2012 roku. Wyniki we wszystkich kategoriach testowych okazały się najlepsze w klasie, co czyni ...
    Wystawa Od 0 do 100 w Audi museum mobile Wystawa "Od 0 do 100" w Audi museum mobile
    Wystawa "Od 0 do 100", prezentowana w Audi museum mobile w Ingolstadt, ukazuje moment, w którym marka Audi weszła na stałe do segmentu aut klasy wyższej. Tym momentem, bardzo znaczącym w historii koncernu AUDI AG, ...

•