Kamera przód i tył - poszukiwania

05 Maj 2021, 14:48

Poszukuję kamery na przód i tył. Wątki z forum znalazłem dość stare więc może coś się zmieniło w tej kwestii. Grunt by była dobrej jakości i dało się odczytać tablice. No i żeby nie była za duża bo nie chcę by była bardzo widoczna. Zastanawiam się też nad kwestią czujnika parkingowego. Jakoś obawiam się rozładowanego akumulatora choć nie jest to jakieś prądożerne urządzenie... Samochód codziennie też używany na dojazd do pracy. Jesteście w stanie coś wskazać?
hultaj
Nowicjusz
 
Posty: 3

06 Maj 2021, 10:49

Podaj jeszcze budżet jaki chcesz przeznaczyć na taki sprzęt?

Kamera przednia skoro ma być mała to najlepiej szukać bez ekranu wtedy jest większa możliwość znalezienia urządzenia o kompaktowych wymiarach.

Przy wyborze warto zwracać na szerokość kąta nagrywania i na jakość zapisanych nagrań oraz z jaką szybkością FPS są one rejestrowane.

hultaj napisał(a):Jakoś obawiam się rozładowanego akumulatora choć nie jest to jakieś prądożerne urządzenie...
Jak masz odpowiedni zasilacz który nie pozwoli na rozładowanie akumulatora to raczej nie masz się co martwić. Tu zasilanie kamery jest wyłączane tak żeby można było spokojnie uruchomić silnik nawet po dłuższym postoju.
Rokiko
Stały forumowicz
 
Posty: 3238
Zdjęcia: 12

06 Maj 2021, 10:52

Sądzę że 500zl? Max plus 200 więcej.
hultaj
Nowicjusz
 
Posty: 3
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Skąd się biorą zniżki na OC?
    Skąd się biorą zniżki na OC? Zakres OC jest dokładnie taki sam w każdym towarzystwie ubezpieczeniowym. Nieco inne mogą być natomiast zniżki na OC przyznawane przez konkretnych ubezpieczycieli. Ci rządzą się swoimi prawami ...
    Folia do oklejania samochodu. Czy naprawdę jest skuteczna?
    Każdy właściciel samochodu chcę przedłużyć okres cieszenia się nowym i pięknym autem tak długo, jak to możliwe, dlatego stara się chronić go przed uszkodzeniami. W tym celu robi przeglądy techniczne, stosuje drogie oleje ...

  •