Samochód za 2000 euro

samochód za 2000 euro

02 Lis 2006, 23:46

Witam, mam 2000 euro i chciałbym samochód :D Myślałem, żeby kupić go w Niemczech, bo mam tam znajomego, który mógłby mi pomoc, ale najpierw chcialem sie dowiedzieć za czym powinienem się rozglądać. Myślę, ze głównie zależy mi na tym, żeby był to samochód jak najmniej usterkowy,a jeżeli by przy okazji mało palił to juz w ogóle bomba. Za wszelką pomoc z góry dziękuję.
sickboy
Nowicjusz

Re: samochód za 2000 euro

05 Lis 2006, 10:58

[link wygasł]
Zaznaczasz przedział cenowy jaki Cię interesuje, wyposażenie, rodzaj silnika i... wybierasz. :wink:
Osobiście polecałbym Ci coś z japończyków - np. Hondę. Europejskie samochody mają niestety większą usterkowość.
I w obecnym czasie nie jechałbym na zachód - samochody są już przebrane i ceny poszły w górę. u nas wybór jest ogromny, ceny naprawdę niskie i zawsze masz możliwość dokładnego obejrzenia auta razem z mechanikiem.
Karson
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 20
Miejscowość: Kielce

Re: samochód za 2000 euro

12 Lis 2006, 17:40

Witam,
Może Nissan Sunny jeszcze w całości japończyk to są dosyć trwłe i niezawodne auta...
Pozdro. Kacper
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł Poradnik - kupujemy auto za kilka tys zł
    Do stworzenia tego poradnika skłoniły mnie dwie rzeczy. Pierwsza to fakt, że na nasze forum trafia sporo osób, które chcą kupić auto w przysłowiowej "cenie średniego roweru" do dojazdów do pracy, szkoły, ...
    BMW 520d EfficientDynamics Edition BluePerformance BMW 520d EfficientDynamics Edition BluePerformance
    Przyjazny dla środowiska, zrównoważony ekologicznie, nowatorski – oto atrybuty, jakimi musi wyróżniać się zwycięzca w tej kategorii. Najlepsze pod tym względem okazało się BMW 520d EfficientDynamics Edition ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50