Samochody amerykańskie

Samochody amerykańskie

07 Lut 2009, 09:11

Witam mam zamiar kupic samochód typu chevrolet camaro 1990r , pontiac Pontiac Firebird może znacie jeszcze samochody tego typu jak tak to pisać.
A i ile one mniej więcej spalają w silnikach około 3l.
Z góry dzięki
kolcik11
Nowicjusz

Miejscowość: wrocław

Re: Samochody amerykańskie

08 Lut 2009, 00:14

Przymierzałem sie kiedyś do kupna dodga challengera ;) z silnikiem 7 litrów Hemi nawet sie umówiłem z gościem na obejrzenie go bo akurat ładnie mi sie złożyło ze byłem na wakacjach w stanach i chciałem sobie takiego sprowadzić a typek takiego miał i chciał sprzedac było wnim tam troche do roboty ale nie duzo ;) powiem tak benzyna w USA jest tansza niz u nas dlatego oni moga sobie pozwolic na takie mocne spalanie ten challenger spalanie tego potwora było rzędu 20 - 30 litrów przy umiarkowanej jeździe natomiast przy dociskaniu pedału gazu nawet nie wiem ale wyobraź sobie.

Kiedyś może srpawie sobie taki wóz ;) bo nadal jest moim marzeniem ;) ale ogólnie amerykańce jesli chodzi np o spalanie to maja bardzo duze duzo wiekrze niz europejskie np kolega kiedys sprowadził passata nowego z USA drugi kupił w niemczech i ten z USA spalanie miał wiekrze o 1,2litra niz ten europejczyk. w sumie nie wiem czym to było spowodowane ale wiekrze, a silniki te same.

Z drugiej strony stare amerykańce to lans na europejskich drogach :) pomyśl sobie jedziesz sobie takim Challengerem rocznik 1974 ;) i 500KM pod michą ;) kazdego dresa bierzesz jak chcesz ;) lansujesz sie ;) wszedzie chociaz i to tez sie po pewnym momencie nudzi ;) jest to samochód głownie do głaskania w garażu ;)

Jak z silnikami 3 litrowymi hmm z tego co sie orientuje amerykanie malo robia silników 3 litrowych bardziej takie wiekrze ;)
Zordrak
Początkujący

Miejscowość: Gdańsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Kopiowanie samochodów Kopiowanie samochodów
    Policyjne źródła donoszą,że w ostatnim czasie bardzo wzrosła ilość kradzionych samochodów.A właściwie nie kradzionych,ale kopiowanych.Polega to na tym,że kradzione sa dokumenty samochodu i na ich podstawie jest ...
    Pickup ŠKODA FUNstar Pickup ŠKODA FUNstar
    Nowy samochód marzeń 23 stażystów ze Szkoły Zawodowej ŠKODA Auto to zuchwały Pickup ŠKODA FUNstar. Koncepcja tego pojazdu, opartego na nowej ŠKODZIE Fabia, jest rezultatem projektu "samochód ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI