Samoczynny reset komputera.

Samoczynny reset komputera.

19 Gru 2014, 12:35

Witam. Czy ktos ma podobny problem ze raz na jakis czas samoczynnie resetuje sie komputer.?
U mnie komputer danych dlugotrwalych czyli 2 resetuje sie raz na czas sam od siebie mimo tego ze nie przekroczylem 100 godzin jakzdy ani innych parametrow. Kompa resetuje przy kazdym tankowaniu czyli srednio raz na poltorej tygodnia i czasem zdarza sie ze dodatkowo zresetuje sie sam od siebie.W moim samochodzie mam tak jakby dwa wyswietlacze kompa polaczone ze soba.Jeden w fabrycznej nawigacji jest opcja wyświetlenia komputera a drugi normalnie w zegarach. Nie wiem teraz czy w nawigacji jest jakis blad i pociaga za soba reset w zegarach czy jest na odwrot.
Airbus
Nowicjusz

Auto: Volkswagen Up
Silnik: 1.0 MPI 60km

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat Różnorodne wersje Golfa na przestrzeni lat
    Debiut Volkswagena Golfa pierwszej generacji w 1974 roku okazał się początkiem imponujących historii pełnej sukcesów. Od tego czasu wyprodukowano ponad 33 miliony egzemplarzy tego modelu. Na szczególne podkreślenie ...
    AUTOSALON i AUTOSERWIS 2009 / relacja AUTOSALON i AUTOSERWIS 2009 / relacja
    W dniach 9 -11 października 2009 odbyła się jubileuszowa edycja Międzynarodowych Targów Motoryzacyjnych i Międzynarodowych Targów Technik Motoryzacyjnych AUTOSALON/AUTOSERWIS. Ofertę branży samochodowej zaprezentowało ...

•  
    • Warto przeczytać
    • 8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI