Samoczynny reset komputera.

Samoczynny reset komputera.

19 Gru 2014, 13:35

Witam. Czy ktos ma podobny problem ze raz na jakis czas samoczynnie resetuje sie komputer.?
U mnie komputer danych dlugotrwalych czyli 2 resetuje sie raz na czas sam od siebie mimo tego ze nie przekroczylem 100 godzin jakzdy ani innych parametrow. Kompa resetuje przy kazdym tankowaniu czyli srednio raz na poltorej tygodnia i czasem zdarza sie ze dodatkowo zresetuje sie sam od siebie.W moim samochodzie mam tak jakby dwa wyswietlacze kompa polaczone ze soba.Jeden w fabrycznej nawigacji jest opcja wyświetlenia komputera a drugi normalnie w zegarach. Nie wiem teraz czy w nawigacji jest jakis blad i pociaga za soba reset w zegarach czy jest na odwrot.
Airbus
Nowicjusz

Auto: Volkswagen Up
Silnik: 1.0 MPI 60km

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Przed wyjazdem w dłuższą trasę sprawdź ciśnienie w oponach! Przed wyjazdem w dłuższą trasę sprawdź ciśnienie w oponach!
    Zbliżają się wakacje kiedy to częściej podróżujemy z rodziną wypoczywając poza domem. Przed dłuższą podróżą trzeba pamiętać o wielu sprawach, ale na pewno nie należy lekceważyć kontroli ciśnienia w oponach – ...
    Jak bezpiecznie podróżować z psem? Jak bezpiecznie podróżować z psem?
    W ramach kolejnego materiału z cyklu Piątek ze Szkołą Auto, instruktorzy doradzają, jak bezpiecznie podróżować z psem. Radosław Jaskulski, instruktor Szkoły Auto SKODA mówi: "Wyjeżdżając z psem na majówkę ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Volvo P1800ES - klasyk
      Toyota RAV4 hybrid, góry, box na dachu
      27018692 1704461189610222 2137064085 o
      Honda Civic - 210 KM, 180 NM