Seat Cordoba 1999 rok silnik 1.6 benzyna. Czy warto kupić?

Seat Cordoba 1999 rok silnik 1.6 benzyna. Czy warto kupić?

03 Sty 2016, 17:31

Witam.Zastanawiam się nad kupnem samochodu seat Cordoba i moje pytanie brzmi czy warto... Słyszałam różne opinie na ten temat auto jest z 99 roku i ma 280 tys przebiegu, gdy kogoś o to pytam, przeraża każdego sam przebieg, czy to prawda że z takim przebiegiem można się już obawiać o to że auto będzie skarbonką bez dna? Czy ktoś ma może taki samochód lub wie coś na jego temat i mógłby mi doradzić? Czy rzeczywiście koszt utrzymania tego samochodu jest tak straszny?? I non stop coś się w nim psuje? Z góry dziękuję za odpowiedzi
Corsi
Obserwowany

Auto: Opel Corsa b
Silnik: 1.2
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody klasy A - przegląd rynku Samochody klasy A - przegląd rynku
    Najmniejsze miejskie samochody mają na naszym rynku ustabilizowaną pozycję – przede wszystkim ze względu na swoją cenę, która rzadko przekracza kwotę 40 tys. zł. Co więcej, producenci coraz lepiej wyposażają ...
    Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy Mitsubishi Outlander PHEV na potrzeby europejskiego odbiorcy
    Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma Mitsubishi Motors Corporation (MMC) uruchomiła produkcję swojego pionierskiego elektrycznego modelu hybrydowego typu plug-in (PHEV) na potrzeby europejskiego odbiorcy. Dwukrotne ...

•  
    • Honda Civic - 200 KM, 185 NM
      Honda Civic - 201 KM, 205 NM
      Volkswagen Golf II - modyfikacje
      Toyota Land Cruiser 40 Diesel, długa