Seat Cordoba pali10l/100km

Seat Cordoba pali10l/100km

06 Lut 2011, 17:38

Witam ponownie,
poprzednim razem otrzymałam pomoc (wymiana czujnika temperatury) i mam nadzieje że teraz też ją dostane. Od wakacji moja Cordoba zaczeła dużo palić 9; 10l na 100km najpierw sądziłam że to korek do pracy. Była chwilowa poprawa, ale teraz to już korka nie ma a ona znowu pali tak dużo.
Silnik 1.4 75kM dodam że moc też jest jagby słabsza ale to już może się czepiam bo nie cisne jej mocno. Moją jazde określam jako spokojną. (przebieg 50 tys, 2003r).
niewiasta
Nowicjusz

Miejscowość: salon

Re: Seat Cordoba pali10l/100km

06 Lut 2011, 20:02

Sprawdz sonde lambda.
życie jest zbyt krótkie żeby jezdzić przepisowo lub dieslem...
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

BMW M6 Gran Coupe: siła i estetyka w najczystszej formie BMW M6 Gran Coupe: siła i estetyka w najczystszej formie
    Na salonie NAIAS 2013 w Detroit BMW M przedstawi premierowy trzeci wariant nadwoziowy BMW M6, wysokiej klasy samochodu sportowego. Nowy BMW M6 Gran Coupe łączy charakterystyczne dla aut spod znaku M osiągi z wyjątkowymi walorami ...
    Jak bezpiecznie podróżować w ciąży? Jak bezpiecznie podróżować w ciąży?
    Kobiety spodziewające się dziecka powinny wiedzieć, jak bezpiecznie podróżować zarówno za kierownicą, jak i na fotelu pasażera. Jak więc podróżować bezpiecznie w ciąży? Oto nasze wskazówki: Pasy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      passat b5 german style
      Autosacrum 2009
      S2020005