Seat Toledo 2.0 kontrolka od temperatury

Seat Toledo 2.0 kontrolka od temperatury

25 Gru 2010, 09:22

Witam!
Po przejechaniu około kilometra zaczyna mi migać kontrolka od temperatury (najgorsze że nie działa mi termometr ale jak dotykałem silnik to nie jest gorący, latem się bardziej grzeje i nie było nigdy takiej sytuacji). Początkowo migała i gasła i tak na przemian. Natomiast teraz miga nieustannie i niekiedy na przemian z kontrolką od oleju. Sprawdzałem poziom oleju i jest w porządku (miesiąc temu wymieniany). Co może być tego przyczyną?
MarcinAres
Nowicjusz

Miejscowość: Nysa

Re: Seat Toledo 2.0 kontrolka od temperatury

25 Gru 2010, 11:00

A poziom płynu w układzie chłodzenia? Poza tym jak nie działa wskaźnik temperatury to może uszkodzenie czujnika lub instalacji i teraz dodatkowo wprowadza to nowe usterki.
arciasty
Stały forumowicz

Miejscowość: koluszki

Re: Seat Toledo 2.0 kontrolka od temperatury

25 Gru 2010, 13:01

Poziom płynu do chłodnicy też prawidłowy
MarcinAres
Nowicjusz

Miejscowość: Nysa
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Testy systemu zdalnego sterowania samochodem - Audi Testy systemu zdalnego sterowania samochodem - Audi
    Praktyczne testy systemu zdalnego sterowania samochodem, przeprowadzone przez Audi przed trzema tygodniami na targach Consumer Electronics Show (CES) w Las Vegas, spotkały się z dużym zainteresowaniem. Teraz producent po ...
    Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda Toyota Yaris Hybrid-R - sportowa hybryda
    Toyota Yaris Hybrid-R, która w wersji koncepcyjnej zadebiutowała podczas Salonu Samochodowego we Frankfurcie, łączy zaawansowaną technologię pochodzącą z seryjnego Yarisa Hybrid, z wyczynowymi rozwiązaniami znanymi ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Monster Truck Rock Star, 11
      Subaru Impreza STI