Seat Toledo II Żarząca się żarówka od klapy bagażnika

Seat Toledo II Żarząca się żarówka od klapy bagażnika

02 Wrz 2019, 20:04

Witam! Mam problem w swoim Seacie Toledo II, wygląda to tak, że gdy przekręcę zapłon zaczyna się żarzyć delikatnie kontrolka od otwartej klapy bagażnika i dzieje się to różnie raz mruga raz się żarzy raz w ogóle nie świeci, na dołkach zauważyłem, że czasem mruga intensywniej. Podczas , gdy ona się lekko żarzy i chcę zapalić światło wewnątrz kabiny, występuje jego brak, a kontrolka wtedy zaczyna świecić mocno tak jak przy otwartym bagażniku. Sprawdziłem moduł komfortu, zamek w bagażniku drugi, kostki przy zamku bagażnika, kable wychodzące na dwór z klapy bagażnika w tej przejściówce, masy w samochodzie. Chciałbym to w eliminować ,jest to bardzo denerwujące zwłaszcza wieczorem kiedy chce zapalić światło w kabinie, a nie mogę. Pozdrawiam
Sanczo155
Nowicjusz

Auto: Seat Toledo II
Silnik: 1.9TDI 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Seat Toledo II Żarząca się żarówka od klapy bagażnika

02 Wrz 2019, 20:20

zwarcie lub brak masy dobrej
Zachęcam do wzięcia udziały w ankiecie na wybór koloru na E36 Cabrio
kolor-na-bmw-e36-cabrio-vt117044.htm
Kao
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 45
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Jaguar X-type, e36 Cabrio, ML
Silnik: 2.0 D, 2.0, 2.7

Re: Seat Toledo II Żarząca się żarówka od klapy bagażnika

02 Wrz 2019, 21:21

Dobrze , ale w którym miejscu ono może byc, ktoś mnie naprowadzi ?
Sanczo155
Nowicjusz

Auto: Seat Toledo II
Silnik: 1.9TDI 110KM
Paliwo: Diesel
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Układ wydechowy o zmiennej długości – 1989 rok Układ wydechowy o zmiennej długości – 1989 rok
    Układ wydechowy o zmiennej długości to domena samochodów sportowych i aut o wysokich osiągach, choć zdarza się, że pojawia się on w sedanach, w których klekot Diesla nie licuje ze sportowym wizerunkiem producenta. ...
    Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...

•