Serwis ogumienia samochodów ciężarowych na Śląsku

Serwis ogumienia samochodów ciężarowych na Śląsku

24 Sie 2015, 13:14

Witam serdecznie! Od niedawna prowadzę prężnie rozwijającą się firmę transportową, najwyższy więc czas pomyśleć o porządnym serwisie opon. Tu też pojawia się pytanie do Was, drodzy forumowicze. Czy kojarzy ktoś może godną polecenia firmę trudniącą się tego typu usługami na terenie Śląska? Piaskowanie, wyważanie, wulkanizacja. Pełen zestaw, krótko mówiąc. Każda uwaga będzie cenna, z góry dziękuję za wszystkie!
mrtirowiec
Obserwowany

Auto: Volvo FMX

Re: Serwis ogumienia samochodów ciężarowych na Śląsku

25 Sie 2015, 14:59

Wybór dość spory, lecz z własnego doświadczenia polecić mogę Ci tylko firmę opony-ekspert z siedzibą w Koziegłowach. Dotychczas nigdy się na nich nie zawiodłem, a będąca w ofercie wulkanizacja mobilna parę razy uratowała mi skórę w środku trasy. Za to, że na Śląsku równych sobie nie mają, niczego sobie uciąć nie dam, bo i brak mi dostatecznego porównania, w Twoim przypadku na pewno jednak zasługują na uwagę.

Tu link do strony, zobacz sam: opony-ekspert.pl
Samochodu nie można traktować jak ludzkiej istoty, samochód potrzebuje miłości...
GhostRider84
Nowicjusz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa
Prawo jazdy od: 27 05 2003
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Ford Focus
Silnik: 1.6 TDCi - 90 KM
Paliwo: Diesel
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

18 Lip 2018, 16:16

Warto poszukac opon bardziej przemysłowych czy rolniczych w AutoSet – http://auto-set.pl/. Mają wszystko, od opon polskich, przez tureckie, na izraelskich kończąc. Dużo lepsze ceny niż w zachodnich markach a jakościowo wcale nie odbiegają. Swego czasu zamawiałem opony kurierem u nich to przesyłka doszła następnego dnia, także czas oczekiwania naprawdę okej.
TomekRomek
Nowicjusz

20 Lip 2018, 10:26

Dokładnie! polecam! :roll:
Mateuo
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi Q3 z silnikami 35 TFSI i 35 TDI Audi Q3 z silnikami 35 TFSI i 35 TDI
    Na polskim rynku dostępne są już nowe wersje kompaktowego SUV’ Audi Q3. Na początek oferowane jest w trzech wersjach silnikowych: 35 TFSI z manualną skrzynią biegów, 35 TFSI ze skrzynią automatyczną S tronic ...
    Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring Filmy szpiegowskie Toyoty Supry z toru Nürburgring
    Szpiegowski film z testów Toyoty Supry na torze Nurburgring. Tył auta przypomina koncepcyjny supersamochód Toyota FT-1. Premiera flagowego auta sportowego Toyoty jest przewidywana na 2018 r., rok po debiucie ...

•