Się nie świecą żółte ringi LED lampy lewy przód

20 Sty 2023, 17:22

Też umiem na parkingu zrobić foto BM-ek :D Nic trudnego. Albo podejść do kolegi. Ale niech ci tam będzie, że masz na stanie tą BM-ke :) Obiecałeś, że wstawisz, więc wstawiłeś :ok:
Filmikiem potwierdziłeś to, co pisałem cały czas. Nie przypominam sobie, żebym gdzieś wspominał, że to jakieś skomplikowane jest...Znowu jak zwykle świrujesz. Emocje cię jak zwykle poniosły. Żarówka jest taka jak pisałem, oprawka jest taka jak pisałem. O can busie też wspominałem, ale nie że w tym BMW jest. Właściwie to odradzałem kupowanie żarówek z can busem - jakby cię emocje nie ponosiły, to byś zrozumiał co czytasz. Pytałeś o jakim can busie piszę, więc ci podałem stronkę z żarówką H10W z can busem, żebyś wiedział, że takie żaróweczki też są. Bo twierdziłeś, że nie ma...Pokazałeś oryginalną żarówkę do ringów. A oryginał kosztuje jak wspomniałem około 150 zł. Więc swoim filmikiem udowodniłeś, że wszystko się zgadza. Żarówka którą pokazałeś domyślam się, że świeci na żółtawo. Zamiast niej można włożyć żarówkę led i wtedy będzie świecić na biało. Też o tym wspominałem.
PS. Filmik skasowałem, ponieważ podajesz tam moje dane osobowe. Z You Tuba też radzę ci go wykasować. Możesz nagrać jeszcze raz, ale bez tych danych. Chyba, że chcesz mieć kłopoty. Nie daj się ponosić emocjom, to przestaniesz świrować i wszystko będzie ok. I nie mieszaj już w tematach - zacznij czytać na spokojnie i ze zrozumieniem.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

20 Sty 2023, 19:46

No nie wierzę :naughty: :mrgreen: :mrgreen: No chłop robi sobie ze mnie jawne jajca, film tam będzie nadal bo był specjalnie dla Ciebie dedykowany.
[ RODO }
Ostatnio edytowany przez MotoAlbercik, 20 Sty 2023, 20:31, edytowano w sumie 1 raz
Powód: Łamanie RODO
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16196
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4

20 Sty 2023, 20:32

Dziękuję ci bardzo Kao - film może być jak najbardziej, ale musisz niestety go niestety zmienić, kasując moje dane. Dla twojej informacji - nie zgadzam się na ujawnianie przez ciebie moich danych osobowych. Jeżeli filmik był dla mnie, to proszę go przesłać na pw, a nie publicznie.
Odpuść dzisiaj, nie spiesz się na cmentarz i nie zabieraj tam innych...
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 20285
Zdjęcia: 1212
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

20 Sty 2023, 23:21

Jarek14133 napisał(a):Czyli żarówka BA9S wygląda dokładnie jak H7?
przeoczyłem pytanie, przepraszam.
Tu masz foto żarówki która jest Ci potrzebna

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]


oprawka plastikowa za 100 zl nie jest Ci potrzebna. Nie warto przepłacać.
Kup sobie taką żarówkę i po problemie, pamiętaj że do twojego auta jest 10 watowa.
To nie moc ani sprzęt a technika czyni z Ciebie zawodnika
Kao
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 16196
Zdjęcia: 107
Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: Bmw 645Ci, M3, Vw T4