"Silnik"-Swieci się w Rover 618Si

17 Lut 2012, 14:56

Witam. Od kad kupiłem roverka (ok. 2lata) Swieci mi się pomarańczowa kontrolka silnika cos jak CHACK ENGINE. Byłem u znajomego na podłączeniu pod kompa ale nie ma do tej wersji programu diagnostycznego. Do wszystkich roverków ma a do tego nie bo mówi że to pewnie składak :)))))
Silnik to Honda Accord f18a3 i w takich wersjach wychodziły te auta- Rover 618Si. Na które zworki w gnieżdzie diagnostycznym musze zmostkować aby kontrolka zaczęła migać i wskazała kod błędu?
Dodam jeszcze iż wydaje mi się że może to być błąd z sondą lambda gdyż po zapaleniu silnika kontrolka zapala się po ok 1min i nie gaśnie. Jeżdzę na LPG (zwykła instalacja) i pali mi 12-13litrów LPG :((( a coraz droższy. Z góry dziękuje.
BANAN23
Początkujący
 
Posty: 243
Miejscowość: Jabłonna Lacka

  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Japan Taxi - aplikacja taksówkowa na telefony i tablety
    Toyota szuka sposobów na umocnienie swojej pozycji w nowych, przyszłościowych branżach, dlatego angażuje się w nowoczesne usługi transportowe, oparte na technologii łączenia samochodów w chmurze. W tym miesiącu ...
    Auto części - potrzeba każdego samochodu
    Niezależnie czy korzystasz z samochodu, żeby dojeżdżać do pracy czy aby podróżować po świecie, musisz mieć świadomość, że pewnego dnia, któraś z części samochodu ulegnie awarii. Przyczyną może być wyeksploatowanie ...