Skoda fabia 1.4mpi dziwne zachowanie się przodu.

Skoda fabia 1.4mpi dziwne zachowanie się przodu.

20 Gru 2018, 18:43

Witam.
Niestety w niedzielę miałem nieprzyjemny incydent. Wpadłem w poślizg i aby nie zderzyć się czołowo odbiłem w prawo i wpadłem do ok 1.5m rowu. Wymieniłem drążek bo był zgięty oraz końcówkę drążka prawe. Zbieżność została ustawiona ale gdy auto stoi w miejscu i kręcę kierownicą to przód porusza się na boki jak na filmie. Czy właściciele fabii mogą się wypowiedzieć czy to jest normalne czy dalej mam szukać przyczyny.

[Aby zobaczyć link musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]

Ostatnio edytowany przez ddeluks, 20 Gru 2018, 20:36, edytowano w sumie 1 raz
ddeluks
Nowicjusz

• Re: Skoda fabia 1.4mpi dziwne zachowanie się przodu.

20 Gru 2018, 19:47

ddeluks napisał(a):http://uploadfile.pl/pokaz/1585948---tlkf.html
    Moze i coś bym napisał ale film mi się nie wyświetla.. :(
    Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
    Nie odpowiadam na PW.
    Migi60
    Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
    Prawo jazdy od: 10 07 1979
    Auto: OPEL CORSA
    Silnik: 60KM
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2014

Re: Skoda fabia 1.4mpi dziwne zachowanie się przodu.

20 Gru 2018, 20:54

Owszem obejrzałem ale nic Ci nie napiszę bo trudno mi cokolwiek w tej sytuacji stwierdzić.Napisałeś:
    ddeluks napisał(a):Zbieżność została ustawiona
    Być moze ustawienie samej zbiezności nie zalatwia sprawy.Ja na Twoim miejscu jednak zlecilbym wykonanie geometrii calego pojazdu-a przynajmniej pomiar.Masz wtedy wszystkie parametry pojazdu z wydrukiem.Byc moze jednak jakiś element przedniego zawieszenia-układu kierowniczego jednak jest uszkodzony.Sama zbieznośc tego nie wykryje...
    Ps.Rozumiem ze po naprawie juz jezdzisz... :?: Czy w trakcie jazdy samochod ma jakieś dziwne objawy np:zmienia tor jazdy,myszkuje itp.
    Co bys nie robił,jak byś nie robił i tak piekło i tak piekło.
    Nie odpowiadam na PW.
    Migi60
    Forumowicz VIP

Miejscowość: Polska
    Prawo jazdy od: 10 07 1979
    Auto: OPEL CORSA
    Silnik: 60KM
    Paliwo: Benzyna
    Typ: Hatchback
    Skrzynia biegów: Manualna
    Rok produkcji: 2014
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Corolla 1966 rok Toyota Corolla 1966 rok
    Toyota Corolla jest modelem przełomowym dla marki. Nie tylko dlatego, że do dziś sprzedano ich ponad 45 milionów na przestrzeni 12 generacji, ale też dlatego, że to ten model spowodował, że Toyota stała się masowym ...
    Trzydziestolecie VW California - ikona wśród kamperów Trzydziestolecie VW California - ikona wśród kamperów
    30 lat temu pierwszy egzemplarz modelu California wszedł na rynek. Był to początek wyjątkowego sukcesu. Marka Volkswagen Samochody Użytkowe świętowała urodziny ikony wśród kamperów podczas targów Techno-Classica ...

•  
    • Warto przeczytać