BMW e90 320si 173 km - problemy ze złożeniem silnika

BMW e90 320si 173 km - problemy ze złożeniem silnika

19 Gru 2018, 19:26

witam
Mam problem ze złozeniem silnika bmw e90 320 si a mianowicie strzelil mi blok , dalem do tulejowania wszystko ekstra zrobili ale przy składaniu pojawil sie problem .Z góry mowie ,że silnik nie ja rozbierałem a dokladnie rozbieral to znajomy ktory wyjechal i nie da rady tego złożyc . Zacząłem składac blok wszystko dobrze aczkolwiek zostala mi jedna część ktora do niczego mi nie pasuje .poczytalem na internecie i Wyglada to jak cos w stylu zaworu , sprezyny regulacyjnej do pompy olejowej ale nigdzie mi ta część sensownie nie pasuje
do załącznika dołączam zdjecie tej części
proszę o pomoc ! pozdrawiam :!: :!: :!:

Image
maniak12310
Obserwowany

Zdjęcia: 1
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak samochody autonomiczne zmienią nasze miasta? Jak samochody autonomiczne zmienią nasze miasta?
    Samochody autonomiczne mogą całkowicie zmienić sposób przemieszczania się po miastach. Nie jest to odległa perspektywa – badanie przeprowadzone na zlecenie Renault Polska przez Kantar TNS wykazało, że większość ...
    Skrobaczka do szyb samochodowych Skrobaczka do szyb samochodowych
    Skrobaczka do szyb to narzędzie niezbędne dla każdego kierowcy, który zimą, podczas mrozów parkuje swoje auto na zewnątrz. Przydatna jest także zmiotka, a dla mniej cierpliwych odmrażacz lub mata antyszronowa ...

•  
    • Warto przeczytać