Skończone OC

Skończone OC

30 Sty 2012, 17:43

Witam,
W kwietniu kupiłem samochód (Opel Corsa 1.0 99'). Zarejestrowałem go na siebie, tydzień temu skończyło się OC. W ubezpieczeniach naliczyli mi 3 tysiące zapłaty za rok. Chciałbym się dowiedzieć czy mogę go sprzedać? Jeśli tak to jakie OC zapłaci osoba kupująca? Czy jest jeszcze jakieś wyjście ?Proszę o jakąś radę w tej sprawie, bo szczerze to nie mam możliwości wydania aż takiej kasy...
grab3k
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 08 1992
Auto: Opel Corsa 1.0

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akumulator typu Akumulator typu "CYCLING", technologia typu "GEL" i "ORBITALNA"
    Obecnie prawie każdy z produkowanych pojazdów wyposażony jest w wiele rozwiązań i urządzeń zużywających energię elektryczną. Klimatyzacja, ogrzewanie i nawiew, elektrycznie sterowane szyby, GPS, system car audio oraz ...
    Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami Lexus IS Sriracha Red ze złocistymi płatkami
    Z okazji amerykańskiej premiery nowej wersji sedana IS, Lexus przygotował wyjątkowo pikantną stylizację tego modelu, w żartobliwy sposób nawiązującą do jednej z najostrzejszych odmian sosu chili. Auto prezentowane ...

• Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      passat b5 german style
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50