Słabe ogrzewanie Matiz

29 Lis 2018, 12:30

Cinek999 napisał(a):zauważyłem że na 1 i 2 stopniu nadmuchu dobrze grzeje według mnie na 3 i 4 trzeba na obrotach żeby dmuchalo ciepłym ale jutro jeszcze sprawdzę dokładnie
Ale to jest akurat normalne przy wolniejszym pędzie powietrza szybciej ono się nagrzeje i będzie leciało cieplejsze, a przy większym czyli ustawienie na potencjometrze 3 lub 4 będzie chłodniejsze bo szybciej przepływa i mniej odbiera ciepłego powietrza z nagrzewnicy i dodatkowo szybciej ją chłodzi :)
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

29 Lis 2018, 13:17

No też tak myślałem. Ale to nie to. Za chłodne leci na 3 i 4. Wymienię pompę i będę wiedział
Cinek999
Nowicjusz
 
Posty: 14
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    VERVA Street Racing - Top Gear Live / relacja
    VERVA Street Racing wraz z polskim debiutem jednego z najpopularniejszych spektakli motoryzacyjnych na świecie Top Gear Live zelektryzowała niemal 60 tys. zgromadzonych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Brytyjski show jeszcze ...
    Mitsubishi ASX 2013, Mocny – Bezpieczny – Prosty
    Od dnia premiery w 2010 roku model Mitsubishi ASX sprzedał się w 250 tyś. egzemplarzy, z czego 140 tyś. znalazło nabywców w Europie i Rosji. Tym samym pojazd stał się globalnym rynkowym przebojem firmy Mitsubishi Motors ...