Sony CDX-GT42U Kasuje mi się pamięć stacji

Sony CDX-GT42U Kasuje mi się pamięć stacji

26 Lis 2008, 20:52

Mam problem z wymienionym w tytule postu radiem. Jeżdżę Punto II 1,2 16V. Niedawno kupiłem wspomniane radio i po samodzielnym podłączeniu nie działało ze stacyjką (grało po wyjęciu kluczyków). Zawiozłem więc to do mechanika. Ten podłączył tak, że teraz radyjko gaśnie wraz ze stacyjką i odpala się wraz z nią. Powstał jednak pewnien problem. Otóż po dłuższym postoju z wyłączoną stacyjką kasuje mi się cała pamięć zapisanych stacji radiowych. Trochę to denerwujące, bo przecież nie będę ustawiał sobie ulubionych stacji za każdym razem, gdy wsiadam do samochodu. Proszę o ewentualną pomoc, jak rozwiązać ten problem.
phil80
Nowicjusz

Re: Sony CDX-GT42U Kasuje mi się pamięć stacji

27 Lis 2008, 16:00

sprawdź czy pomarańczowy lub żółty kabel do radia z oznaczeniem "MEMORY B +" ma przez cały czas napięcie nawet po wyciągnięciu kluczyka.
karlone
Zaawansowany

Miejscowość: Śląsk
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ferrari F355 Challenge czerwona bestia Michała Wiśniewskiego Ferrari F355 Challenge czerwona bestia Michała Wiśniewskiego
    Czerwona bestia Michała Wiśniewskiego na Tuning Show 2013 w Krakowie! W 10 sekund osiąga prędkość 160 km/h. 380 włoskich koni mechanicznych pozwala mu rozbujać się nawet do 295 km/h! Prawdziwy demon szos – czerwone ...
    Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan Mitsubishi Concept G4 to nowy kompaktowy sedan
    Podczas trzydziestego czwartego Międzynarodowego Salonu Samochodowego w Bangkoku (trwającego od 25 marca do 7 kwietnia) Firma Mitsubishi Motors (Thailand) Co., Ltd. (MMTh) zaprezentuje koncepcyjny model MITSUBISHI Concept ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Dziewczyny
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      Rage-Race 2009
      Audi Front 225 Roadster, 1935 rok