Spec od instalacji gazu w Rzeszowie?

Spec od instalacji gazu w Rzeszowie?

01 Lut 2011, 18:37

Jak w temacie, może ktoś polecić kogoś godnego zaufania, który nie spartaczy sprawy?

Pozdrawiam
annchyl
Nowicjusz

Miejscowość: Rzeszów

Re: Spec od instalacji gazu w Rzeszowie?

02 Lut 2011, 12:31

Patrząc na opinie, oraz zaawansowanie techniczne aut zagazowywanych ,godnym polecenia jest Auto Gaz Jareniówka w Jaśle.Natomiast w Rzeszowie ROMEX.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)

Re: Spec od instalacji gazu w Rzeszowie?

13 Mar 2011, 23:19

ja słyszałem że dobry jest gość w Trzebownisku ma warsztat przy DK19 jak się skręca na załęże. U mnie z rodziny wszyscy tam robili gaz i sobie chwalą sam byłem u niego regulować i powiem że tylko zobaczył pokręcił i od razu przestał gasnąć tak że zerknij tam
mirko50
Początkujący

Miejscowość: Wola Zarczycka
Prawo jazdy od: 13 05 2008
Auto: Seat Leon
Silnik: 1.6 105KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2005
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia Urwana świeca zapłonowa NGK przy próbie odkręcenia
    Witajcie, dopadł mnie problem urwanej świecy NGK chciałem wymienić wczoraj świece w moim Voyagerze z silnikiem 3.3 i w tylnej głowicy środkowa świeca została ukręcona. Pozostałe dwie odkręciły się bez większych problemów ...
    Racjonalizatorskie pomysły pracowników Audi Racjonalizatorskie pomysły pracowników Audi
    Program racjonalizatorski Audi, prowadzony po raz kolejny w roku 2012, dał impuls do wprowadzenia licznych rozwiązań usprawniających pracę w fabrykach Audi. W ubiegłym roku, w obu niemieckich zakładach, Ingolstadt i Neckarsulm, ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Sytena na stoisku TVN Turbo
      Saab 9-5, wersje silnikowe
      Dziewczyny
      Fiat 600 D Multipla, 1963 rok