Sportowy model do 9-10k

Sportowy model do 9-10k

21 Maj 2011, 23:02

Witam,

Niedługo stanę przed wyborem kupna pierwszego auta i w związku z tym chciałbym Was prosić o kilka wskazówek.

Po pierwsze - Jak wygląda sprawa z kupnem samochodu, lepiej szukać ofert internetowych, czy może lepiej przeszukiwać komisy i giełdy samochodowe? Jakie mniej więcej są rozbieżności w cenach i samych jakościach oferowanych wozów?

Po drugie
- Szukam samochodu do mniej więcej 10 tysięcy, najlepiej sylwetka sportowa. Jeśli chodzi o drzwi, to oczywiści najlepiej 5 drzwiowy, ale w ostateczności 3 też może być. Silnik nie musi być duży, myślę, że około 1.5 w zupełności by mi wystarczyło (chciałbym, aby nie dużo palił).

Czy myślicie, że Ford Focus I (wersja po liftingu) byłby dobrym wyborem? Czy znajdę taki samochód w dobrym stanie do 9-10 tysięcy?

P.S Nie interesują mnie Lanosy itp. chciałbym w samochód w miarę z nowszej generacji :)

Pozdrawiam.
qwertyxyza
Nowicjusz

Miejscowość: Warszawa

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Co oznacza dla kierowcy znak STOP? Co oznacza dla kierowcy znak STOP?
    Znak STOP oznacza zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez wcześniejszego zatrzymania się. Zwykle jest umieszczony tam, gdzie wyjazd z danej drogi jest szczególnie niebezpieczny. Według badań tylko 50% kierowców całkowicie ...
    Zdejmij nogę z gazu i zobacz więcej... Zdejmij nogę z gazu i zobacz więcej...
    Nadmierna prędkość grozi nie tylko otrzymaniem mandatu. Warto wiedzieć, że zbyt szybka jazda daje kierowcy mniej czasu na reakcję, a także ogranicza jego pole widzenia. Statystycznie z powodu nadmiernej prędkości każdego ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI
      GTP Light
      Jaguar