Sprawozdania z wypadków

Sprawozdania z wypadków

28 Sie 2006, 10:02

Jak w temacie :wink:

Budka telefoniczna zbliżała się, kiedy spróbowałem zjechać jej z drogi, to uderzyła w mój przód.
Broniąc się przed uderzeniem zderzaka samochodu przede mną uderzyłem przechodnia.
de la Cruz
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: łódzkie

28 Sie 2006, 21:22

"Widziałem, jak nieboszczyk siedział w rowie i czekał na samochód. Gdy nadjeżdżał STAR, nieboszczyk wstał z rowu i pomachał ręką. A wtedy ten STAR go potrącił, stało się to tak nagle, że nieboszczyk nawet nie krzyknął..."

"Cały dzień byłem na zakupach - kupowałem rośliny. Gdy wracałem do domu, to żywopłot wyrósł jak grzyb po deszczu, przysłaniając mi pole widzenia w taki sposób, że nie zobaczyłem nadjeżdżającego samochodu."

"Ciężarówka cofnęła się przez szybę prosto w moją żonę. Co mogłem zrobić, aby zapobiec wypadkowi? Jechać autobusem? Dałem sygnał klaksonem, ale nie działał, ponieważ został skradziony."

"Doberman zjadł wnętrze samochodu, kiedy byłem w sklepie. Dziewczyna w samochodzie obok wystawiła na widok swoje piersi i wtedy wjechałem w auto przede mną."

"Facet był na całej drodze i wiele razy próbowałem go wyminąć zanim uderzyłem w niego."

"Inny samochód zderzył się z moim, nie ostrzegając o swoich zamiarach." :lol:
de la Cruz
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: łódzkie

Re: Sprawozdania z wypadków

06 Sty 2007, 23:43

niestety wypadki są częste.
-wyszłem ze sklepu na rogu
-z lewej strony jechał Citroen C5 a z prawej strony wołała mnie jakaś babka
-kiedy się do niej obróciłem zrobiłem krok na pasach
-niestety/bądź na szczęcie zrobiłem pół kroku w przód i film się urwał
-skończyło się tylko na zerwanym barku , a auto miało skasowaną połowę przedniej szyby i rozwalone lusterko boczne
-chodnik przez który przechodziłem był w remoncie a a się cisłem na małym krawężniku a facet w Citroenie jechał przy krawężniku tak blisko że gdyby był tam chodnik to by po nim chętnie się przejechał
-pół kroku dalej i dzisiaj bym z góry obserwował polskie drogi

opowieści z krypty :evil:
najlepsze auta : BMWM3-Nissan Skyline-Lamborghini Gallardo
Piotr3k
Nowicjusz
Awatar użytkownika

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Audi AI remote parking pilot - garage pilot Audi AI remote parking pilot - garage pilot
    Funkcja automatycznego parkowania Audi AI remote parking pilot oraz funkcja automatycznego wjazdu do garażu Audi AI remote garage pilot znacznie ułatwiają parkowanie. Systemy samoczynnie wprowadzają pojazd na równoległe ...
    Nissan NV200 - TAXI na ulicach Barcelony Nissan NV200 - TAXI na ulicach Barcelony
    Nissan zaprezentował 22 listopada model NV200 oraz koncepcyjny pojazd e‑NV200 jako taksówkę miejską nowej generacji, przygotowując grunt dla pojazdów zeroemisyjnych w Hiszpanii i zapowiadając dalszy dynamiczny ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Krzysztof Jankowski JANKES i Irek Bieleninik
      CL
      Rajdowe maluchy, Fiat 126p, 3
      Allegro Power 2008