Sprowadzone auto jakie kupic ?

Re: Sprowadzone auto jakie kupic ?

23 Lis 2017, 22:22

Jaki silnik, przebieg, wyposażenie, stan, pochodzenie.
Służe pomocą w dziale blacharstwo-lakiernictwo itp.
Kao
Stały forumowicz
Awatar użytkownika

Miejscowość: Francja
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: BMW i Jeep Grand Cherokee WG
Silnik: 530i, 4.0 R6
Paliwo: Benzyna

24 Lis 2017, 09:08

Z niemiec stan podobno bardzo dobry silnik i rok będę później wiedział a jeżeli chodzi o wyposażenie to nie wiem na co patrzeć co masz na myśli klima napewno a reszta to co jeszcze się wlicza do wyposażenia.
To może z innej strony jaki musiałby mieć silnik i przebieg żeby był żarty tej ceny ? To chociaż bym wiedział co powiedzieć komuś czy bym był zainteresowany czy nie.
matinek
Początkujący

Auto: nie mam

24 Lis 2017, 23:23

Dobra panowie juz odpadl bo nie pasowal mi, a tak w ogole to byl z 2008r. 1.2 65KM jak fdla mnie zbt drogo porownojac do innych ogloszen. Dalej ostaje z niczym eh.
matinek
Początkujący

Auto: nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...
    Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design Mazda6 zdobywa prestiżową nagrodę - Red Dot Design
    Nowa Mazda6 została uhonorowana tegoroczną nagrodą "Red Dot", która jest wyrazem międzynarodowego uznania dla jej wyjątkowej stylizacji. Jest to kolejny sukces tego modelu oraz rewolucyjnego motywu projektowego "KODO: ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      passat b5 german style
      Infiniti Q50
      GTP Light