Sprzedaż punktów...

Re: Sprzedaż punktów...

12 Lut 2009, 01:01

a ja jestem za handlem punktami , dajmy na to koles ma rodzinke na utrzymaniu i jest przedstawicielem handlowym , a wiadomo ze czasem trzeba się śpieszyć :) traci prawko i co z rodzinko na bruk , a tak ma jakies wyjscie .
tomo2020
Nowicjusz

Re: Sprzedaż punktów...

12 Lut 2009, 19:42

tomo2020 napisał(a):a ja jestem za handlem punktami , dajmy na to koles ma rodzinke na utrzymaniu i jest przedstawicielem handlowym , a wiadomo ze czasem trzeba się śpieszyć :) traci prawko i co z rodzinko na bruk , a tak ma jakies wyjscie .

to niech ten koles co ma rodzinke na utrzymaniu i jest przedstawicielem handlowym jezdzi spokojnie jak juz ma duzo punktow...
muzzy33
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: Wrocław
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

KWID CONCEPT - solidny i jednocześnie zabawny wygląd KWID CONCEPT - solidny i jednocześnie zabawny wygląd
    Samochód KWID CONCEPT, został zaprezentowany podczas Salonu Samochodowego w Delhi w 2014 roku. Postanowiliśmy go Wam przedstawić ponieważ jest Sympatyczny, a przy tym auto ma budzący poczucie solidności design, w połączeniu ...
    Nowa Dacia Duster na wyższym poziomie Nowa Dacia Duster na wyższym poziomie
    W designie zewnętrznym Nowej Dacii Duster pojawiają się zmiany podkreślające jej terenowy charakter. Zmienia się również wnętrze, w którym zobaczymy nową deskę rozdzielczą, nowe tapicerki, nowy zespół ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009