Stukanie Suzuki Ignis (FH) 1.5

Stukanie Suzuki Ignis (FH) 1.5

22 Wrz 2018, 02:10

Witam,
w moim samochodzie słychać takie deliktane klikanie od góry silnika, na zimnym i na ciepłym silniku. I uzanłem ze są za to odpowiedzialne popychacze, ale zastanwiam sie jak sprawdzić czy samochód ma popychacze hydrauliczne czy zwykłe? Szukałem w internecie ale nie mogę nic znaleść. Jak to sprawdzić bez zdejmowania pokrywy i co mogło by powodować jeszcze takie stukanie?

PS. Dopiero sie uczę ten samochód jest dla mnie poligonem doświadczalnym :P . Dlatego wybaczcie jeśli moje pytanie jest głupie :) .
dueros
Obserwowany

Prawo jazdy od: 24 11 2011
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Ford Cougar
Silnik: 2.0 155KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Sport/Coupe
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Stukanie Suzuki Ignis (FH) 1.5

22 Wrz 2018, 16:40

Raczej regulowane,jedz do serwisu.
PhantomASA1
Forumowicz VIP

Miejscowość: Z prawdy :)
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji Jak Toyota nauczyła świat wydajnej produkcji
    Toyota stała się pierwszym producentem na świecie, którego roczna produkcja przekroczyła 10 milionów aut. Toyota Corolla – samochód, który zmotoryzował japońską klasę średnią – jest ...
    Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców Wyższe ubezpieczenie OC, podwyżki dla kierowców
    Drastyczna podwyżka ubezpieczeń OC jaka miała miejsce w ostatnim czasie to bardzo mocny cios wymierzony w kierowców którzy płacą i tak już wysokie składki obowiązkowego ubezpieczenia za swoje samochody. Cena ...

•