Styropian przy drwiach

09 Paź 2023, 16:39

Cześć,

Po przebojach odebrałem swojego Quashquia w leasingu. Zdziwił mnie jeden fakt - styropian przy drzwiach:

[Aby pobrać załącznik musisz być zalogowany na forum » zaloguj się]



To normalne w obecnej (2021-) wersji czy mój egzemplarz jest specjalny?

Pozdrawiam
mjazwinski
Nowicjusz
 
Posty: 11

09 Paź 2023, 20:24

Normalne . Jak będziesz tak wnikliwy to niejedno Cię zdziwi . Nie będzie wszędzie dywanów , zaślepek , maskownic . Zajrzysz tu i tam a zobaczysz prostotę w wykończeniu .
Nie odpowiadam na problemy na PW
bonifacy
Forumowicz VIP
 
Posty: 5173
Zdjęcia: 0
Prawo jazdy: 01 01 1981
Auto: Fabia II , Fabia II
Silnik: 1,4 CGGB , 1,4 BXW
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna

02 Cze 2026, 15:17

zgadzam się z Tobą
nastrój to coś, co kieruje ludźmi
asamojlowicz
Nowicjusz
 
Posty: 18
Miejscowość: Gdańsk
Prawo jazdy: 02 04 1970
Auto: BMW
Silnik: B58
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Używany samochód z salonu – czy warto?
    Zakup samochodu to jedna z najważniejszych decyzji finansowych, jakie podejmujemy. Wiele osób zastanawia się, czy lepiej wybrać nowy pojazd prosto z salonu, czy może skorzystać z oferty używanych samochodów ...
    McLaren P1 hybrid - 2,8 sek., 903 KM
    Propozycja z Wielkiej Brytanii to jeden z najmocniejszych samochodów, obecnych na światowym rynku, zastępująca legendarny model F1. Postanowiono w niej sięgnąć po najnowsze, dostępne rozwiązania. Z tego powodu pod ...