Subaru Justy 1.2AWD 91r

Subaru Justy 1.2AWD 91r

19 Sty 2011, 16:08

Chciałbym sie zapytać jak długo pojezdze.
Dzisiaj jechałem swojm autem Subaru Justy 1.2AWD 91r i cos strzeliło w sprzęgle.Pedał nisko i lekko bierze ale da sie jezdzić myśle że to napinacz bo linka jest dobra, auto nie szarpie prowadzi sie normalnie.
Ostatnio edytowany przez justy, 21 Sty 2011, 17:59, edytowano w sumie 1 raz
justy
Nowicjusz

Miejscowość: xxx

Re: sprzęgło lekko bierze i nisko

20 Sty 2011, 11:38

Sprawdz przy pedale sprzęgła napinacz,zazwyczaj plastikowy z prężyną.
życie jest zbyt krótkie żeby jezdzić przepisowo lub dieslem...
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie

Re: sprzęgło lekko bierze i nisko

20 Sty 2011, 16:18

było wymieniane sprzęgło , ale czegoś nie wymienili jednej części i strasznie ciezko chodzil pedal sprzęgła i nie mogłem sie na początku przyzwyczaić bo tak ciezko chodzil prawie jak hamulec. ps. pedał sprzęgła stoi wysoko ale czuć dopiero przy podłodze i jak podszedłem do silnika i odpielem linkę to mogłem palcem mogłem ruszać te sprzeglo przy skrzyni.
justy
Nowicjusz

Miejscowość: xxx
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Mitsubishi Outlander - 5 gwiazdek w testach Euro NCAP Mitsubishi Outlander - 5 gwiazdek w testach Euro NCAP
    Outlander - nowy crossover Mitsubishi Motors, który zadebiutował w Europie kilka tygodni temu, został poddany nowej serii testów zderzeniowych, organizowanych przez instytut Euro NCAP. Samochód uzyskał ...
    Kable wysokiego napięcia NGK vs. MOPAR do Chrysler Grand Voyager 3.3 Kable wysokiego napięcia NGK vs. MOPAR do Chrysler Grand Voyager 3.3
    Porównanie kabli wysokiego napięcia i problem z jednym z nich do silnika 3.3 montowanego głównie w samochodach Chrysler Grand Voyager. Jeden kabel WN od świec podczas zdejmowania ze świecy zszedł i na świecy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Alfa Romeo 8C Spider
      SKODA Fabia Super 2000, Rajdowe Mistrzostwa Azji i Pacyfiku
      BMW 2002 touring, 2
      Seat Ibiza, diesel, oczekiwanie na start