Subaru Justy 1.2AWD 91r

Subaru Justy 1.2AWD 91r

19 Sty 2011, 16:08

Chciałbym sie zapytać jak długo pojezdze.
Dzisiaj jechałem swojm autem Subaru Justy 1.2AWD 91r i cos strzeliło w sprzęgle.Pedał nisko i lekko bierze ale da sie jezdzić myśle że to napinacz bo linka jest dobra, auto nie szarpie prowadzi sie normalnie.
Ostatnio edytowany przez justy, 21 Sty 2011, 17:59, edytowano w sumie 1 raz
justy
Nowicjusz

Miejscowość: xxx

Re: sprzęgło lekko bierze i nisko

20 Sty 2011, 11:38

Sprawdz przy pedale sprzęgła napinacz,zazwyczaj plastikowy z prężyną.
życie jest zbyt krótkie żeby jezdzić przepisowo lub dieslem...
Leopard
Początkujący

Miejscowość: zachodniopomorskie

Re: sprzęgło lekko bierze i nisko

20 Sty 2011, 16:18

było wymieniane sprzęgło , ale czegoś nie wymienili jednej części i strasznie ciezko chodzil pedal sprzęgła i nie mogłem sie na początku przyzwyczaić bo tak ciezko chodzil prawie jak hamulec. ps. pedał sprzęgła stoi wysoko ale czuć dopiero przy podłodze i jak podszedłem do silnika i odpielem linkę to mogłem palcem mogłem ruszać te sprzeglo przy skrzyni.
justy
Nowicjusz

Miejscowość: xxx
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Wymiana filtra powietrza - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady] Wymiana filtra powietrza - Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC [porady]
    Jak wymienić filtr powietrza w samochodzie Honda Civic VIII (UFO) 1.8 i-VTEC 140KM modelu produkowanym w latach 2006 - 2011? Wymiana filtra powietrza w tym modelu jest prosta i każdy sobie z nią poradzi bez problemu . Wystarczy ...
    System car-sharingu we Wrocławiu - 200 elektrycznych Nissanów System car-sharingu we Wrocławiu - 200 elektrycznych Nissanów
    Nissan, lider globalnego rynku samochodów elektrycznych oraz producent najpopularniejszego pojazdu elektrycznego na świecie – Nissana LEAF – został wybrany przez operatora systemu, firmę Enigma, dostawcą ...

•  
    • Toyota - Bolid nr 7 TS030 Hybrid, Box Pit-stop
      Samochód z 1959 roku
      WST 1/4 MILI
      Ford Mustang vs Mercedes S Brabus 6.3 biturbo, 4