Subaru Justy 2005 rok

Subaru Justy 2005 rok

21 Lis 2015, 13:44

Witam planuję zakup Subaru Justy, powiedzcie mi proszę czy warto za ten samochodzik dać 10 000, rocznik 2005 przebieg 89 000 km.
Na 3 i 4 zdjęciu podwozia widać trochę rdzy, powiedzcie mi proszę czy ta rdza jest groźna i czy do 1 000 zł dam radę pozbyć się tej rdzy i czy w ogóle jest konieczność pozbywania się tej rdzy.
Proszę o szybką odpowiedź.

Link do galerii: http://zapisz.net/gal.php?id=565065cfd4c7b

Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image

Pozdrawiam
Elaw38
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 28 09 1975
Przebieg/rok: 40tys. km
Auto: UAZ HUNTER
Silnik: 2.7l 128KM
Paliwo: Benzyna
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

Re: Subaru Justy 2005 rok

30 Lis 2015, 15:27

Takiej rdzy nie da się pozbyć - można to wyczyścić i zabezpieczyć aby bardziej nie korodowało. Myślę że w przypadku tego auta taka korozja nie powinna decydować o jego zakupie - trzeba patrzeć na inne podzespoły samochodu.
Jeżeli chodzi o zabezpieczenie podwozia zwłaszcza przed zimą nie liczy się ile się ma na to pieniędzy tylko jak fachowo ktoś do tego podejdzie - jest to żmudna praca która można zrobić na dwa sposoby:
szybko i drogo
dokładnie i drogo
efekt wizualny będzie ten sam :) jednak samo zabezpieczenie ...
warto zlecić komuś zaufanemu
Przeglądy aut przed zakupem, cała Polska - http://www.moto-zakup.pl
Oficjalny partner forumsamochodowe.pl
motozakup
Autoexpert
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 32
Miejscowość: Cała Polska
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Volkswagen Polo 1,2 TSI o mocy 110 KM Volkswagen Polo 1,2 TSI o mocy 110 KM
    Pod maską opisywanej wersji Volkswagena Polo znajduje się silnik o pojemności 1,2 litra generujący moc 110 KM. Co w tym modelu znajdziemy na liście wyposażenia nie wymagającego dopłaty? Jest kilka takich rzeczy o których ...
    Hyundai i30 - kompaktowy hatchback do miasta Hyundai i30 - kompaktowy hatchback do miasta
    Najbardziej ekonomicznym silnikiem, z jakim możemy zakupić Hyundaia i30 jest wysokoprężna jednostka 1.6 CRDI DPF o mocy 95 KM. Ten silnik jest jednak dostępny wyłącznie z manualną skrzynią biegów. Aby zdobyć wersję ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Infiniti Q50
      S2020005
      Subaru Impreza STI
      GTP Light