Suzuki Swift wersja IV czy V?

Suzuki Swift wersja IV czy V?

18 Paź 2017, 10:32

Hej, w tym tygodniu zaczynam kurs na prawojazdy, ale w grudniu musze już kupić auto. Zdecydowałam się na Suzuki Swift, ale pytanie brzmi - ktora wersja jest lepsza? Bo roznica cen jest niewielka i zastanawiam się czy może warto troche więcej dopłacić.. A wiec prosze o opinie, rady.. Ktora wersja Suzuki Swift jest lepsza?
Pozdrawiam
paulagalazka
Obserwowany

Auto: Nie mam

Re: Suzuki Swift wersja IV czy V?

18 Paź 2017, 16:25

Rożnica cen jest tylko patrzysz na najdroższe IV i najtańsze V (czyt. jedne w dobrym stanie, drugie w słabszym).
Jaki budżet?
dzida
Forumowicz VIP
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 422
Miejscowość: Biłgoraj
Prawo jazdy od: 05 05 2008
Auto: Honda Civic VIII
Silnik: 1.8
Paliwo: Benzyna
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2010

Re: Suzuki Swift wersja IV czy V?

19 Paź 2017, 19:27

20-25tys budzetu
paulagalazka
Obserwowany

Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Strefy Tempo 30 km/h - czy to tak naprawdę działa? Strefy "Tempo 30 km/h" - czy to tak naprawdę działa?
    Rośnie popularność stref "Tempo 30" w miastach zarówno na świecie, jak i w Polsce, bo statystyki pokazują ich dużą efektywność. Miasta odnotowują spadki liczby wypadków od 10 do ponad 40%. Strefy te coraz częściej ...
    Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI Ciekawe pomysły na prezent dla niego od MINI
    MINI Folding Bike Lime to wszechstronny środek transportu stanowiący idealne połączenie stylu, designu i nowoczesności. Dzięki aluminiowej ramie, ośmiu przełożeniom oraz 20-calowym kołom jaskrawozielony składany rower jest ...

•