Suzuki X-90 (Vitara) - wiązka ABS tylnego mostu

Suzuki X-90 (Vitara) - wiązka ABS tylnego mostu

02 Lip 2012, 17:51

Witam,
Jestem nowy na forum - witam więc wszystkich na początku. :)
Potrzebuję pomocy od użytkowników Vitar wyposażonych w ABS.
Swego czasu mojej Kobiecie spodobała się X-90 (w fajnej wersji - tuningowana przez Delta 4x4). Auto było uszkodzone po stłuczce, więc jako dawca organów posłużył X-90 przywieziony z Anglii. Niestety warsztat naprawiający auto zamienił podczas naprawy tylny most. Wsadził tylny most od Anglika, który nie miał ABS. Trochę trwało - ale w końcu zabrałem się za wymianę mostu na właściwy. No i tu napotkałem problem:
Od tylnego mostu idzie wiązka z czterema wtykami (pewnie od licznika obrotów), której nigdzie nie mogę wpiąć. Teoretycznie sięga do kabiny, jest na niej gumowa uszczelka do przepustu - le nie mogę nigdzie znaleźć właściwych gniazd. Możliwości są dwie: albo fachmani w warsztacie wymontowali coś jeszcze (czego mi brakuje), albo gniazda te są sprytnie ukryte.
Mam więc prośbę do kolegów jeżdżących Vitarą z ABS, aby podpowiedzieli dokąd ta wiązka powinna iść, jak powinna być zamocowana itp. Na razie smętnie zwisa z wahacza poprzecznego tylnego mostu i nie mam pojęcia co z nią dalej zrobić... Pomożecie ?
Zino34
Obserwowany
 
Posty: 1
Rejestracja: 02 Lip 2012, 17:31
Prawo jazdy od: 06 12 1983
Auto: Suzuki X-90, 1.6

 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje Toyota Avensis Emotion i Hilux Adventure - specjalne edycje
  Specjalne edycje popularnych modeli Toyoty wzbogacą ofertę koncernu Toyota Motor Poland. Już od połowy września br. będą dostępne modele Avensis Emotion, oraz model Hilux Adventure. W obu przypadkach popularne modele koncernu ...
  MITSUBISHI Concept GR-HEV pickup z napędem hybrydowym MITSUBISHI Concept GR-HEV pickup z napędem hybrydowym
  Od początku prac badawczo-rozwojowych nad elektrycznymi rozwiązaniami transportowymi w 1966 roku działania firmy Mitsubishi Motors Corporation wynikały z przekonania, że pojazdy z napędem elektrycznym powinny z czasem stanowić ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Off-Road Racing Team, Jeep Wrangler
   Ferrari i funkcjonariuszki rage-race 2008
   Mechanik przy silniku
   Allegro Power 2008