Swap 1.9 AFN jetta mk2

Swap 1.9 AFN jetta mk2

04 Mar 2019, 20:34

Cześć, jestem nowy na tym forum lecz zabrałem się do roboty,plany ułożyłem i bierzemy się do pracy.
Strone chciałbym poświęcić głównie autu którego jeszcze nie mam więc będzie przygotowanie gratów do swapu i czekanie... ale jest dobrze gdyż mam byłą audiolke której skradne serce heh Na czas dzisiejszy silnik wraz ze skrzynią w dół wiązke porozczepiać a rama do utylizacji.
Głowice ściągamy i robimy port kanałów do tego turbine regenerowałem 20k km temu także pomalujemy samą muszlę w grafit a skorupe,blok silnika czarny .
Wymienimy zawory,uszczelniacze i wymienimy podstawowe czesci
Do całości przegląd wału korbowego +wymiana uszczelnień . Wszystko na tip top nie będzie lecz mylę że szybko się z tym uwiniemy ... pierw chcę się zająć motorem a następnie kupić auto. Dzięki,pozdrawiam
March46
Nowicjusz

Re: Swap 1.9 AFN jetta mk2

06 Mar 2019, 10:49

No to działamy dalej... potrzebne mi jeszcze z 2L ropy i trochę się pobawie w wolnym czasie :P
Idę dalej rozbierać pancernika :piwo:

Takie moje tymczasowe stanowisko pracy :naughty:
March46
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Otwarcie sezonu i wielki powrót Roberta Kubicy - Grand Prix Australii Otwarcie sezonu i wielki powrót Roberta Kubicy - Grand Prix Australii
    Przed inauguracją nowego sezonu Formuły 1 zapraszamy do zapoznania się z faktami i ciekawostkami na temat wyścigu o Grand Prix Australii – pierwszym starcie Roberta Kubicy po ośmiu latach przerwy. Melbourne gości GP ...
    Czy baterie to słaby punkt samochodów elektrycznych? Czy baterie to słaby punkt samochodów elektrycznych?
    Czemu kierowcy boją się samochodów elektrycznych? Głównie z uwagi na baterie. Obawiają się ich trwałości, ograniczonej pojemności i czasu ładowania. Choć problemy te bez wątpienia są realne, z biegiem rozwoju ...

•