Szukam auta do 4,5 tysiaca.

Szukam auta do 4,5 tysiaca.

12 Paź 2012, 15:14

Szukam auta do 4,5 tysiąca.

Prawo jazdy mam niecały rok.
Moim wymaganiem jest to by auto posiadało wspomaganie kierownicy i LPG oraz by było mało awaryjne i części były w miarę tanie.
Ogłoszenie ze stron mile widziane z opisem dlaczego akurat to auto polecacie.
Jestem ze Śląska (mniej więcej z centralnej cześć) i było by dobrze żeby te były z tej okolicy.

Auta potrzebuję głównie do jazdy po mieście. Raz na pewien czas będę chciał wyruszyć w dalsza trasę (ok 200 km).

Początkowo myślałem nad Alfą 145 ale po przeczytaniu postów na tym forum zrezygnowałem z niej.
Kamilos130
Obserwowany

Prawo jazdy od: 0- 0-2011
Auto: Nie mam

Re: Szukam auta do 4,5 tysiaca.

13 Paź 2012, 07:40

Daewoo Lanos,Fiat Punto,Brava,Bravo,Peugeot 306.
Wydajemy pieniądze, których nie mamy, na tuning, którego nie potrzebujemy, by podobać się ludziom, których nie znamy.
Barol
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 8
Miejscowość: Górny Śląsk
Auto: Opel Corsa B
Silnik: 1.4 60km
Paliwo: Benzyna
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

[B] GP 1,4 / Rio II 1,4 / Clio III 1,4 / Yaris II 1,3 / Polo IV 1,4 [B] GP 1,4 / Rio II 1,4 / Clio III 1,4 / Yaris II 1,3 / Polo IV 1,4
    Podstawowe kryteria zestawienia: - hatchback segmentu B - silnik benzynowy o mocy ok. 90KM - manualna skrzynia biegów - modele z ok. 2006r. Wytypowane modele do zestawienia: - Fiat Grande Punto 1,4 16V - 95KM - Kia ...
    Zmiany w palecie silnikowej Volkswagena serii T5 i Amaroka Zmiany w palecie silnikowej Volkswagena serii T5 i Amaroka
    Rodzina modeli T5 marki Volkswagen Samochody Użytkowe obejmuje wiele zróżnicowanych wersji wyposażonych w mocne i jednocześnie oszczędne silniki wysokoprężne z systemem wtrysku Common Rail. Dostępny jako opcja pakiet ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Autosacrum 2009
      GTP Light