Szukam coupe- Alfa Romeo GT vs reszta świata

16 Paź 2011, 13:23

Piszę ,gdyż sie waham a może ktoś mi coś interesującego dopowie.
Niedawno (jakieś 6 miesięcy temu) kupilem Audi TT 1.8T w wersji Quattro. Fajne autko, dobrze się tym jeżdzi ale... jest za małe. Taki damski gadzecik. Jako,że żona ma prawo jazdy chciałbym zostawic jej TT a sobie sprawić nowy pojazd. Początkowo myślałem o mocnym kombi (z racji tego,że mam dzieciaka i gdzieś musi zmiescić się wózek itd.). Teraz mały wyrósł juz z wózka wiec mozna wybierać spośród innych samochodów. Od jakiegos czasu chodzi mi po głowie Alfa Romeo GT. Piękne coupe to coś czego szukam. Oglądałem już Volvo C70 (ale to dla emeryta raczej), BMW E46 coupe (zniechęca mnie ich ilośc na drogach i opinia o kierowcach no i jest taka do bólu... poprawna) oraz Mercedesa CLK W208 (ale samochód z przodem taksówki to nie to...).
Jeśli chodzi o GT to w gre wchodzi wersja 3,2 V6. Genialny, pieknie brzmiacy silnik- zakochałem się. Mało który motor tak gada a słyszałem już ich "kilka".
Pytanie czy ktoś ma jeszcze jakies propozycje? Moze o czyms zapomniałem. Co dwie głowy to nie jedna:)
Cena do ok 45 tys zł.
Moc powyżej 200 KM, spalanie sprawa drugorzędna.
Miejsce minimum 2+2 (syn)
Rocznik minimum 2005-6.
Z góry dziękuję za sugestie.
stTropez77
Nowicjusz
 
Posty: 23
Auto: Audi TT 1.8T Quattro 180 KM

16 Paź 2011, 14:11

Nie wiem czy za 45k zl sie da kupic 10-12 letniego CL500 nadajacego sie do jazdy, ale to jest swietne autko, komfort jak w S Classie.

Nie wiem czy Impreza WRX STI ci sie podoba, coupe to to nie jest, tylko sedano-raidowka, ale na drogach tego duzo nie spotkasz, prowadzenie auta tez swietne, glos silnika tak samo.
Czimi
Stały forumowicz
 
Posty: 2099
Prawo jazdy: 01 01 2001
Auto: W210 220 CDI

17 Paź 2011, 10:58

Nie, chyba jednak Mercedes to nie jest to. Może kiedyś, na emeryturce :wink:
stTropez77
Nowicjusz
 
Posty: 23
Auto: Audi TT 1.8T Quattro 180 KM