TDI w dobrej cenie

TDI w dobrej cenie

13 Lut 2007, 15:14

Witam mam takie pytanie. Chciałbym kupic samochód w TDi do ceny 14000 zł. Jakie mozecie mi auto poradzic. pozdrawiam
daniel912
Nowicjusz

Re: TDI w dobrej cenie

15 Lut 2007, 15:16

Oczywiście że GOLF jest najlepszy nie tylko w TDI ale i nawet w gaźniku.A tak na poważne w tej cenie jest trochę samochodów do wyboru,może Omega B (nie wiem czy za tą kasę kupisz),Golf,Passat?Pozdrawiam Mex
mex500
Początkujący

Miejscowość: Małopolska

Re: TDI w dobrej cenie

16 Lut 2007, 09:06

Nie wiem jaka wielkość i rodzaj nadwozia cię interesuje, napisz coś więcej. Jakby nie patrzył to masz w czym wybierać. Ale też polecam Golfa. Weź również pod uwagę Audi 80, naprawde bardzo dobry wóz.
A skąd jesteś? Bo mój wujek ma do sprzedania Forda Mondeo 1.8 turbodiesla, 98r., też w tym przedziale cenowym.
Pozdro.
arek_89
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: Małopolska
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ford Focus - kompaktowy hatchback do miasta Ford Focus - kompaktowy hatchback do miasta
    W przypadku tego modelu najniższym spalaniem charakteryzuje się silnik Diesla 1.5 TDCi ECOnetic o mocy 105 KM. Producent deklaruje, że średnie zapotrzebowanie na olej napędowy jednostki to 3,4 l/100 km (w mieście: 3,8 l/100, ...
    Bezpieczna droga do szkoły - to w większości zasługa kierowców Bezpieczna droga do szkoły - to w większości zasługa kierowców
    Wakacje już się skończyły i wkrótce uczniowie wrócą do szkoły. Bardzo ważne jest to, by docierali tam cali i zdrowi. Niestety, w Polsce statystycznie każdego dnia kilkoro dzieci w wieku 7-14 lat zostaje rannych ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Motor z napędem odrzutowym, 7
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata
      Infiniti Q50
      Autosacrum 2009