Tester Delphi - czy warto kupić coś takiego?

Tester Delphi - czy warto kupić coś takiego?

01 Gru 2019, 14:08

Witam planuje kupić jakiś tester i pytanie czy warte to coś ? Znajomy miał i niby wszystko tym zrobił
https://allegro.pl/oferta/nowy-tcs-cdp- ... 8714353485
mariuszaerox
Aktywny

Prawo jazdy: 26 03 2015
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Peugeot 206 GT
Silnik: 2.0 136KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

Re: Tester Delphi - czy warto kupić coś takiego?

01 Gru 2019, 17:16

mariuszaerox napisał(a):Znajomy miał i niby wszystko tym zrobił
Wszystkiego nie zrobisz i pewnie funkcje będą ograniczone w zależności od marki samochodu ale do podstawowych rzeczy powinien wystarczyć. tu chyba w podobnej cenie lepszy będzie Multidiag PRO+

Jeżeli potrzebujesz urządzenie do odczytu i kasowania błędów to myślę że można by tu coś lepszego kupić.

Potrzebujesz go do konkretnej marki czy do różnych marek?
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 42
Auto: Nie mam

Re: Tester Delphi - czy warto kupić coś takiego?

01 Gru 2019, 18:19

Póki co mam tylko Vw Polo, właśnie konkretnie chce tego multidiag pro. Do kasowania błędów to mi teraz wystarcza taki co przez telefon skasuje błędy i odczytam. Potrzeba mi coś więcej właśnie
mariuszaerox
Aktywny

Prawo jazdy: 26 03 2015
Przebieg/rok: 10tys. km
Auto: Peugeot 206 GT
Silnik: 2.0 136KM
Paliwo: Benzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Sztuczna inteligencja ma rozładować korki w Bangkoku Sztuczna inteligencja ma rozładować korki w Bangkoku
    Toyota Mobility Foundation razem z partnerami publicznymi i prywatnymi uruchomiła nowy projekt, w którym zaawansowana analityka danych przy użyciu sztucznej inteligencji i technologii uczenia się maszyn posłuży do ...
    Czy zawsze trzeba kupować nowy akumulator? Czy zawsze trzeba kupować nowy akumulator?
    Zimny, mroźny poranek. Twój samochód pokryty lodem po minusowej temperaturze w nocy. Wsiadasz, chcesz jak najszybciej go odpalić i rozgrzać. Po przekręceniu kluczyka w stacyjce silnik jednak ani drgnie. Akumulator ...

•