ToolBox

ToolBox

17 Lut 2009, 19:41

Dziś oglądałem ToolBox, było o automatycznych skrzyniach biegów.
Niefortunnie wybrali warsztat M. Olczaka w Kajetanach, są to najgorsi partacze jakich miałem okazje poznać, a sam Olczak to raczej szarlatan a nie znawca ASB.
Niestety ta firma poległa na bardzo prostej rzeczy: wymianie oleju w moim ASB i to jeszcze wymianie statycznej.
Źle założyli oring, czego powodem był poważny wyciek oleju w trakcie jazdy w długiej trasie. Jak wróciłem do Olczaka o zwrot kosztów - wydar mordę i w nieprzyjemny sposób wyprosił mnie ze swojego królestwa.
OMIJAĆ TEN WARSZTAT u OLCZAKA w KAJETANACH.

Dziwię się że TVN Turbo tam zawitał - zmieniłem zdanie co do tej stacji.
Rossi
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Niskie napięcie na akumulatorze i problem z odpaleniem silnika Niskie napięcie na akumulatorze i problem z odpaleniem silnika
    Po trzech dniach wsiadam przekręcam kluczyk i rozrusznik z trudem zrobił może jeden obrót. Było to dla mnie dziwne dlatego że akumulator wcześniej nie sprawiał problemów i nie dawał oznak rozładowanego. Zajrzałem ...
    MOTO Session 2013 / relacja MOTO Session 2013 / relacja
    Moto Session 2013 to wielkie lubelskie święto motoryzacji, na którym zaprezentowały się aż 22 marki. Najnowsze modele wielu marek samochodów kusiły wielbicieli nowinek motoryzacyjnych. Dzięki motocyklom i samochodom ...

• Fiat Cinquecento, zabudowa bagażnika CarAudio
      Toyota KIKAI
      Buick Riviera, tył
      Body painting, dziewczyny, truck arena