ToolBox

ToolBox

17 Lut 2009, 18:41

Dziś oglądałem ToolBox, było o automatycznych skrzyniach biegów.
Niefortunnie wybrali warsztat M. Olczaka w Kajetanach, są to najgorsi partacze jakich miałem okazje poznać, a sam Olczak to raczej szarlatan a nie znawca ASB.
Niestety ta firma poległa na bardzo prostej rzeczy: wymianie oleju w moim ASB i to jeszcze wymianie statycznej.
Źle założyli oring, czego powodem był poważny wyciek oleju w trakcie jazdy w długiej trasie. Jak wróciłem do Olczaka o zwrot kosztów - wydar mordę i w nieprzyjemny sposób wyprosił mnie ze swojego królestwa.
OMIJAĆ TEN WARSZTAT u OLCZAKA w KAJETANACH.

Dziwię się że TVN Turbo tam zawitał - zmieniłem zdanie co do tej stacji.
Rossi
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach Usprawnienie przejazdu pojazdów ratunkowych na autostradach
    Pierwsze urządzenia pokładowe viaAUTO dla pojazdów uprzywilejowanych, umożliwiające automatyczne otwarcie szlabanów na bramkach autostradowych zarządzanych przez GDDKiA, są już zamontowane w samochodach straży ...
    Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa Autobus Mercedes-Benz Travego dla klubu Legia Warszawa
    Legendarny klub warszawski – Legia Warszawa otrzymał luksusowy autobus turystyczny Mercedes-Benz Travego. Piłkarzom został on po raz pierwszy zaprezentowany 28 stycznia rano, odbierając na lotnisku legionistów ...

• Warto przeczytać
    • 1/4 mili Bemowo
      Ciężarówki Mitsubishi Fuso
      Autosacrum 2008
      KTM