Toyota Corolla E12

Toyota Corolla E12

07 Wrz 2010, 14:30

Witam prosze o pomoc zastanawiam sie nad zakupem nowej corolli do tej pory miałem zamiar kupić 1.6 benzynke niestety wczoraj widziałem sie z moim znajomym(mechanikiem) który stanowczo odradził mi zakup silnika benzynowego z powodu częstych awarii czy zgadzacie sie z taką opinią? Stwierdził że wybór diesla bezie dużo lepszy zwłaszcza 2.0(116KM) co wy na to? Za pomoc dziękuję
kraska13
Nowicjusz

Miejscowość: Tarnów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Historia systemów bezpieczeństwa stosowanych w samochodach Historia systemów bezpieczeństwa stosowanych w samochodach
    Temat bezpieczeństwa na drogach jest dużym, cywilizacyjnym wyzwaniem. Na świecie rocznie ginie 1,24 mln osób, dziennie średnio 3 400 osób. Unia Europejska jest mocno zdeterminowana i podejmuje szerokie działania, ...
    Opel ADAM IntelliLink - teraz z funkcją Siri Eyes Free Opel ADAM IntelliLink - teraz z funkcją Siri Eyes Free
    ADAM to najbardziej zindywidualizowany i "kontaktowy" samochód miejski Opla w segmencie A. System informacyjno-rozrywkowy IntelliLink jest kompatybilny ze wszystkimi smartfonami pracującymi w systemie operacyjnym Android ...

•  
    • Summer Cars Party 2009
      Renault Trafic dCi 120, bok
      Honda CRX DelSol
      Dziewczyny