Toyota Corolla E12

Toyota Corolla E12

07 Wrz 2010, 13:30

Witam prosze o pomoc zastanawiam sie nad zakupem nowej corolli do tej pory miałem zamiar kupić 1.6 benzynke niestety wczoraj widziałem sie z moim znajomym(mechanikiem) który stanowczo odradził mi zakup silnika benzynowego z powodu częstych awarii czy zgadzacie sie z taką opinią? Stwierdził że wybór diesla bezie dużo lepszy zwłaszcza 2.0(116KM) co wy na to? Za pomoc dziękuję
kraska13
Nowicjusz

Miejscowość: Tarnów

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Peugeot 208 1,2 PureTech o mocy 110 KM Peugeot 208 1,2 PureTech o mocy 110 KM
    Samochód ten wyposażony jest standardowo w silnik generujący 110 KM. Jest to jednostka benzynowa o pojemności 1,2 litra, umożliwia ona przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie 10,7 sekundy, s średnie spalanie według ...
    Nowa Honda Civic Type R - pierwsze szczegóły i zdjęcia Nowa Honda Civic Type R - pierwsze szczegóły i zdjęcia
    Na Targach Motor Show we Frankfurcie podczas Konferencji prasowej, prezydent Honda Motor Europe ujawnił pierwsze szczegóły gorąco oczekiwanego nowego modelu Civic Type R. 2 - litrowy silnik nowego Civica Type R z bezpośrednim ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Monster Truck Rock Star, 11
      S2020005
      Jaguar