Toyota VERSO - warsztat Bielsko-Biała

18 Maj 2022, 14:19

Cześć, szukam dobrego i w miarę przestępnego cenowo warsztatu, w którym mógłbym ogarnąć moją TOYOTE Verso (2009).
Miałem dotychczasowego mechanika, ale odnoszę wrażenie, że im jest starszy tym coraz gorzej to auto naprawia / przegląda, a kasa nie niska.

Dzięki za wszelkie sugestie.
grakupuje
Nowicjusz
 
Posty: 4

18 Maj 2022, 14:41

A co tam w tym Verso Ci się tak psuje? Toyota raczej w miar nieźle się trzyma z tego co wiem.

W swojej okolicy nie masz innych warsztatów? Warto znaleźć taki który nie będzie za daleko.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

19 Maj 2022, 07:12

Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie w Twojej wiadomości.
grakupuje
Nowicjusz
 
Posty: 4

19 Maj 2022, 08:31

Dałem Ci sugestię. Okolica w której szukasz warsztatu jest spora. Wątpię żeby ktoś ci podał warsztat bo można ich wymienić kilka i będziesz tak po nich jeździł?

Verso to w miarę prosty samochód do naprawy ale części do Toyoty nie są najtańsze więc może koszty wynikają głównie z ich zakupu.

PS. Pamiętaj, że sprawdzony warsztat dla jednego może być nieodpowiedni dla innej osoby.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

19 Maj 2022, 08:49

Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie w Twojej wiadomości.
grakupuje
Nowicjusz
 
Posty: 4

19 Maj 2022, 10:25

Widzę, że z Tobą jest podobnie jak z Mechanikiem którego opisałeś. Proponuję zamknąć temat bo dalsza dyskusja nie ma tu sensu.
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34

19 Maj 2022, 10:36

Nie znalazłem odpowiedzi na moje pytanie w Twojej wiadomości.

Zadałem jasne . proste pytanie. Nie oczekuję dyskusji nt co się w moim aucie psuje itd., ile kosztują części, ani ile jest w BB warsztatów.

Oczekuje zatem jasnej, prostej odpowiedzi a nie pisanie o niczym, żeby mieć tylko więcej postów.
grakupuje
Nowicjusz
 
Posty: 4

19 Maj 2022, 11:36

Sprawdź serwis na Towarowej 11, korzystałem dwa razy i uważam, że jakość usługi i ceny na rozsądnym poziomie.
Rednoxs
Obserwowany
 
Posty: 1