Trasa Lublin-Szczecinek (Borne Sulinowo)

Trasa Lublin-Szczecinek (Borne Sulinowo)

09 Gru 2013, 23:09

Witajcie, zmieniłem pracę i będę pracować w Bornym Sulinowie (nie wiem nawet czy tak się odmienia nazwę tej miejscowości :) ). Nie wiem za bardzo którą trasę wybrać, żeby dojechać tam w miarę bezpiecznie i szybko (no powiedzmy, że szybko - w końcu to ok 600km). Z Lublina chciałbym jechać na Radom i później S7 w stronę Sochaczewa, aż wjadę na A2 w Wiskitkach. Teraz nie wiem, właśnie jak jechać. Czy jechać aż do Wrześni i odbijać na Gniezno, czy w Strykowie jechać na Toruń. Interesuje mnie to, które odcinki są płatne, które nie, bo jeśli mogę nie płacić to wolałbym tę opcję :) Kolejna rzecz, czy odcinek od Strykowa do Torunia jest już całkowicie przejezdny? Pytam, bo nie wiem czy warto się pchać na ten Toruń.

Pozdrawiam
lostDesper
Nowicjusz

Miejscowość: Lbn

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Dacia Duster na wyższym poziomie Nowa Dacia Duster na wyższym poziomie
    W designie zewnętrznym Nowej Dacii Duster pojawiają się zmiany podkreślające jej terenowy charakter. Zmienia się również wnętrze, w którym zobaczymy nową deskę rozdzielczą, nowe tapicerki, nowy zespół ...
    Jak często kierowca powinien badać wzrok? Jak często kierowca powinien badać wzrok?
    Jak często kierowcy badają wzrok? Zwykle, gdy ubiegają się o prawo jazdy. Później, jeśli na tym etapie nie stwierdzono wady wzroku, nie mają już takiego obowiązku i mogą bagatelizować nieostrość widzenia. Kierowcy ...

•  
    • Warto przeczytać
    • audi a8 d2
      Tańczące dziewczyny
      Scarab Team - Piotr Florczak (Flor)
      Nissan 350Z