TURBO KAMERA program interwencyjny

TURBO KAMERA program interwencyjny

24 Mar 2014, 13:32

Jeśli masz problem z samochodem, nieuczciwym sprzedawcą lub niekompetentnym urzędnikiem - zgłoś się do nas! Czekamy na maile pod adresem: turbokamera@tvn.pl.
"Turbo Kamera” to program interwencyjny, w którym reporterzy na bieżąco reagują na problemy zgłaszane przez widzów i pomagają w ich rozwiązaniu. Tematy które poruszamy, to nie tylko historie ludzi zmagających się z kłopotami w zakresie użytkowania samochodów - nierzetelne serwisy, złe naprawy, uszkodzenia, walka o odszkodowania i wiele innych, ale także obnażamy i piętnujemy zjawiska społeczne, np. jazdę po pijanemu. Nieobce są nam także absurdy urzędnicze czy drogowe, z którymi na co dzień walczą nasi widzowie, a my staramy się ich w tej walce wesprzeć.
W tym sezonie z jeszcze większą determinacją będziemy ujawniać i demaskować oszustwa komisów i handlarzy samochodami, znów w imieniu widzów będziemy starali się dowiedzieć dlaczego jest zgodna na pijanych recydywistów za kółkiem i wreszcie dlaczego walka z urzędniczą biurokracją odbywa się kosztem widzów, czyli każdego z nas.
Reporterzy jeżdżąc po całej Polsce spotykają się z widzami i ich problemami. Często okazuje się, że obecność programu Turbo Kamera pozwala szybko i skutecznie rozwiązać problem, z którymi borykano się od miesięcy.
„Turbo Kamera” to program cykliczny, emitowany na antenie TVN Turbo od 6 lat i niezmiennie cieszący się dużą oglądalnością. Prowadzącym program jest Julek Kaszyński. Premiera w każdą niedzielę o godz. 13.30.
Powtórki: poniedziałek godz. 18.20, wtorek godz. 14.25, czwartek godz. 20.50, sobota 16.25
qrczakk
Obserwowany
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 Wrz 2013, 12:36
Auto: ford mondeo

Re: TURBO KAMERA program interwencyjny

03 Cze 2014, 10:39

świetny program, pomoga ludziom oszukanym , ostatnio sporo sie w nim mowilo o cofaniu liczników , warto to oglądac. polecam i zapraszam.
Dj Kris
Nowicjusz
 
Posty: 39
Zdjęcia: 6
Rejestracja: 23 Lis 2008, 10:06
Miejscowość: Przasnysz [Mazowieckie]
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża Auto terenowe - początki - wyposażenie na bezdroża
  Jadąc w teren musimy pamiętać, że to nie zwykła przejażdżka z miasta A do miasta B drogą krajową nr X... W związku z tym - również wyposażenie naszego samochodu musimy dostosować do sytuacji w jakich możemy się znaleźć ...
  IONITY – ogólnoeuropejska sieć ładowania wysokiej mocy IONITY – ogólnoeuropejska sieć ładowania wysokiej mocy
  IONITY to ogólnoeuropejska sieć ładowania wysokiej mocy która umożliwi wykorzystywanie mobilności elektrycznej w długich podróżach na terenie całej Europy. Powstanie sieć stacji ładowania wysokiej mocy ...

 •  
  • Warto przeczytać
  • Targi AutoSalon, bass i tuning
   Renault Alpine A110-50
   Volkswagen Golf GTD Variant, bok
   SEAT Ibiza Ecomotive