TURBO KAMERA program interwencyjny

TURBO KAMERA program interwencyjny

24 Mar 2014, 13:32

Jeśli masz problem z samochodem, nieuczciwym sprzedawcą lub niekompetentnym urzędnikiem - zgłoś się do nas! Czekamy na maile pod adresem: turbokamera@tvn.pl.
"Turbo Kamera” to program interwencyjny, w którym reporterzy na bieżąco reagują na problemy zgłaszane przez widzów i pomagają w ich rozwiązaniu. Tematy które poruszamy, to nie tylko historie ludzi zmagających się z kłopotami w zakresie użytkowania samochodów - nierzetelne serwisy, złe naprawy, uszkodzenia, walka o odszkodowania i wiele innych, ale także obnażamy i piętnujemy zjawiska społeczne, np. jazdę po pijanemu. Nieobce są nam także absurdy urzędnicze czy drogowe, z którymi na co dzień walczą nasi widzowie, a my staramy się ich w tej walce wesprzeć.
W tym sezonie z jeszcze większą determinacją będziemy ujawniać i demaskować oszustwa komisów i handlarzy samochodami, znów w imieniu widzów będziemy starali się dowiedzieć dlaczego jest zgodna na pijanych recydywistów za kółkiem i wreszcie dlaczego walka z urzędniczą biurokracją odbywa się kosztem widzów, czyli każdego z nas.
Reporterzy jeżdżąc po całej Polsce spotykają się z widzami i ich problemami. Często okazuje się, że obecność programu Turbo Kamera pozwala szybko i skutecznie rozwiązać problem, z którymi borykano się od miesięcy.
„Turbo Kamera” to program cykliczny, emitowany na antenie TVN Turbo od 6 lat i niezmiennie cieszący się dużą oglądalnością. Prowadzącym program jest Julek Kaszyński. Premiera w każdą niedzielę o godz. 13.30.
Powtórki: poniedziałek godz. 18.20, wtorek godz. 14.25, czwartek godz. 20.50, sobota 16.25
qrczakk
Obserwowany
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 Wrz 2013, 12:36
Auto: ford mondeo

Re: TURBO KAMERA program interwencyjny

03 Cze 2014, 10:39

świetny program, pomoga ludziom oszukanym , ostatnio sporo sie w nim mowilo o cofaniu liczników , warto to oglądac. polecam i zapraszam.
Dj Kris
Nowicjusz
 
Posty: 39
Zdjęcia: 6
Rejestracja: 23 Lis 2008, 10:06
Miejscowość: Przasnysz [Mazowieckie]
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Słownik motoryzacyjny - pojęcia, skróty, hasła, terminy Słownik motoryzacyjny - pojęcia, skróty, hasła, terminy
    Słownik terminów motoryzacyjnych (motosłownik) dostępny na naszym forum zawiera starannie wyselekcjonowane hasła z zakresu naprawy samochodów, budowy i eksploatacji, a także z zasad ruchu drogowego oraz innych ...
    IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3 IF gold award nagroda stylistyczna dla Audi A3
    Najnowsza wersja Audi A3 została ponownie nagrodzona za nowoczesną stylistykę. W oczach jury przyznającego nagrody iF, zarówno wnętrze, jak i wygląd zewnętrzny tego kompaktowego modelu z Ingolstadt, wyznacza zupełnie ...

  •