TURBO KAMERA program interwencyjny

TURBO KAMERA program interwencyjny

24 Mar 2014, 14:32

Jeśli masz problem z samochodem, nieuczciwym sprzedawcą lub niekompetentnym urzędnikiem - zgłoś się do nas! Czekamy na maile pod adresem: turbokamera@tvn.pl.
"Turbo Kamera” to program interwencyjny, w którym reporterzy na bieżąco reagują na problemy zgłaszane przez widzów i pomagają w ich rozwiązaniu. Tematy które poruszamy, to nie tylko historie ludzi zmagających się z kłopotami w zakresie użytkowania samochodów - nierzetelne serwisy, złe naprawy, uszkodzenia, walka o odszkodowania i wiele innych, ale także obnażamy i piętnujemy zjawiska społeczne, np. jazdę po pijanemu. Nieobce są nam także absurdy urzędnicze czy drogowe, z którymi na co dzień walczą nasi widzowie, a my staramy się ich w tej walce wesprzeć.
W tym sezonie z jeszcze większą determinacją będziemy ujawniać i demaskować oszustwa komisów i handlarzy samochodami, znów w imieniu widzów będziemy starali się dowiedzieć dlaczego jest zgodna na pijanych recydywistów za kółkiem i wreszcie dlaczego walka z urzędniczą biurokracją odbywa się kosztem widzów, czyli każdego z nas.
Reporterzy jeżdżąc po całej Polsce spotykają się z widzami i ich problemami. Często okazuje się, że obecność programu Turbo Kamera pozwala szybko i skutecznie rozwiązać problem, z którymi borykano się od miesięcy.
„Turbo Kamera” to program cykliczny, emitowany na antenie TVN Turbo od 6 lat i niezmiennie cieszący się dużą oglądalnością. Prowadzącym program jest Julek Kaszyński. Premiera w każdą niedzielę o godz. 13.30.
Powtórki: poniedziałek godz. 18.20, wtorek godz. 14.25, czwartek godz. 20.50, sobota 16.25
qrczakk
Obserwowany
 
Posty: 2
Rejestracja: 19 Wrz 2013, 13:36
Auto: ford mondeo

Re: TURBO KAMERA program interwencyjny

03 Cze 2014, 11:39

świetny program, pomoga ludziom oszukanym , ostatnio sporo sie w nim mowilo o cofaniu liczników , warto to oglądac. polecam i zapraszam.
Dj Kris
Nowicjusz
 
Posty: 39
Zdjęcia: 6
Rejestracja: 23 Lis 2008, 11:06
Miejscowość: Przasnysz [Mazowieckie]
 • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

  Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze Wypadek z udziałem jednego pojazdu to co trzecia śmierć na drodze
  Wypadek drogowy może kojarzyć się przede wszystkim z tragiczną w skutkach kolizją, w której bierze udział dwóch lub więcej uczestników ruchu drogowego, ale okazuje się, że zdarzenia z udziałem tylko jednego ...
  Gadżety, które warto zabrać w wakacyjną podróż Gadżety, które warto zabrać w wakacyjną podróż
  Wakacyjne podróże zbliżają się wielkimi krokami! I to naprawdę ważny czas w życiu rodziny. Po pierwsze dlatego, że jej członkowie mogą skorzystać z lipcowej czy sierpniowej pogody. Po drugie rodzice i dzieci wreszcie ...

 •  
  • SEAT Ibiza ST 2012 1
   Czołowe zderzenie samochodów
   X Jubileuszowy Zlot Porsche Club Polska
   Car audio, video 2007