TVN Turbo- PROGRAM O KRADZIEŻACH SAMOCHODÓW, szukam złodziei

TVN Turbo- PROGRAM O KRADZIEŻACH SAMOCHODÓW, szukam złodziei

10 Cze 2015, 12:32

Drodzy Użytkownicy forum samochodowego,
piszę w związku z nowym programem, który realizować będziemy dla TVN Turbo. Ma to być przewodnik i poradnik- o tym jak złodzieje kradną samochody, ale i jak można się przed tym ustrzec. Szukam byłych lub aktywnych złodziei, którzy mogliby coś o tym - czyli jak się kradnie- opowiedzieć. Wystąpienie może być z zachowaniem anonimowości. Zależy nam na prawdziwych relacjach.
Proszę o kontakt.
tvnturbo
Obserwowany

Prawo jazdy od: 18 05 2008
Auto: Nissan Almera

Re: TVN Turbo- PROGRAM O KRADZIEŻACH SAMOCHODÓW, szukam złodziei

11 Cze 2015, 10:30

Był już taki program...
17 kwietnia 2017 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000

Re: TVN Turbo- PROGRAM O KRADZIEŻACH SAMOCHODÓW, szukam złodziei

15 Cze 2015, 12:15

Też mi się wydaje, że już to grali.
ferax
Nowicjusz

Auto: Audi
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Maserati GranTurismo - opinia i wrażenia z jazdy Maserati GranTurismo - opinia i wrażenia z jazdy
    Miałem okazję trochę pojeździć i jako że nie ma opini na temat tego auta więc się podziele wrażeniami. Maserati GranTurismo Silnik 4.2 V8 405 KM Skrzynia aut. 6 Biegowy Rok prod. 2010 Całokształt Uważam że to bardzo fajne ...
    Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie Volvo Sensus Connected Touch - system oparty na Androidzie
    Nowy system pokładowy Volvo Sensus Connected Touch pozwala sterować funkcjami auta za pomocą dotykowego ekranu, komend głosowych lub tradycyjnych przycisków. Sensus Connected Touch bazuje na Androidzie, co ułatwia ...

•  
    • Max-D - Monster Truck, 16
      Nissan Patrol całe koła w błocie, off-road
      Mercedes X250d 4matic, tył
      BMW E87, seria 1, przód