Wojny samochodowe - TVN Turbo

Wojny samochodowe - TVN Turbo

11 Gru 2017, 12:19

Ogląda ktoś? :mrgreen: :mrgreen: :naughty:
Ten program dewastuje mi życiowe rusztowanie emocjonalne! :D

Naprawdę, mają tam talenty. Kupić szajs (kompletnie niesprzedawalny na rynku) za cenę 2,3 razy większą jak faktyczna, obecna i realna i do tego później sprzedać to za 6,7,8 razy więcej niż ... 95% takich samych modeli i roczników. Też bym tak chciał - kupic Focusa I za 7000 i sprzedać za 12000... oh,ah,uh...

Wiecie co mnie najbardziej w tym wszystkim zastanawia?
Ano ino to czy twórcy tego typu programów naprawdę sądzą iż 100% widzów to przysłowiowe tumany, że to się sprzedaje, że normalni ludzie to oglądają, że jest widownia... i tak dalej.
Na mojej liście ignorowanych aktualnie biwakują: fate, bonifacy
speedyrider
Początkujący

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Łomianki
Prawo jazdy od: 19 07 1985
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Taczka
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2017

Re: Wojny samochodowe - TVN Turbo

11 Gru 2017, 15:18

Ja oglądałem chyba ze trzy odcinki i zastanawiałem się że tak łatwo im poszło :) kupili auto coś tam dłubneli i sprzedali za praktycznie z jedną z najwyższych cen rynkowych bez większego problemu.

Tu niby kupuje w ciemno bo silnik nie odpala, wymienia akumulator w swoim warsztacie i o dziwo odpala i wszystko ładnie cacy pracuje :) ehh... no ale każdy by tak chciał. Niestety w życiu jest trochę inaczej kupujesz auto wszystko cacy a pod domen płacz :cry:

Dla mnie te programy trochę takie naciągane wolę oglądać Wheeler Dealers tam jakoś bardziej realne mi się to wszystko wydaje :)
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3343
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1999

Re: Wojny samochodowe - TVN Turbo

11 Gru 2017, 15:56

Wasza skromność... Normalnie szacun! Jakie "trochę" naciągnięte? :mrgreen:

Ja o tym wszystkim głośno piszczę ponieważ mam już dość wałkowania społeczeństwa tym szajsem. przecież, gdyby wykręcili normalny program z prawdziwym rynkowym "realem" to miał by znacznie większą oglądalność jak ten kicz! Wtedy wiele osób by się zainteresowało faktycznym stanem rynku i było by uczciwie a uczciwie z tego względu że... najpierw płaczą że mamy coraz więcej matołów na rynku a później uczą ich prowadzić super biznesy na łamach właśnie tego typu programów. Za takie ogłupianie społeczeństwa to koncesje powinni zabierać :mrgreen:
Na mojej liście ignorowanych aktualnie biwakują: fate, bonifacy
speedyrider
Początkujący

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Łomianki
Prawo jazdy od: 19 07 1985
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Taczka
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Rok produkcji: 2017
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Samochody terenowe - do połowy lat 70 Samochody terenowe - do połowy lat 70
    Historia pojazdów mogących poruszać się w trudnych warunkach drogowych, czy wręcz po bezdrożach, jest tak stara, jak same wehikuły napędzane silnikami, takimi czy innymi. Pierwsze „samojazdy” – jak ...
    Nadwozie i bezpieczeństwo BMW ActiveHybrid 3 Nadwozie i bezpieczeństwo BMW ActiveHybrid 3
    Struktura nadwozia BMW ActiveHybrid 3 spełnia najwyższe standardy w zakresie wytrzymałości i lekkości konstrukcji. Używając właściwych materiałów we właściwych miejscach uzyskano nie tylko świetną strukturę służącą ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Targi AutoSalon, bass i tuning
      Targi AutoSalon i AutoSerwis
      BMW i3 Concept Coupe, wnętrze, przednie fotele
      Fiat Fiorino, przesuwne drzwi boczne