Wojny samochodowe - TVN Turbo

Wojny samochodowe - TVN Turbo

11 Gru 2017, 12:19

Ogląda ktoś? :mrgreen: :mrgreen: :naughty:
Ten program dewastuje mi życiowe rusztowanie emocjonalne! :D

Naprawdę, mają tam talenty. Kupić szajs (kompletnie niesprzedawalny na rynku) za cenę 2,3 razy większą jak faktyczna, obecna i realna i do tego później sprzedać to za 6,7,8 razy więcej niż ... 95% takich samych modeli i roczników. Też bym tak chciał - kupic Focusa I za 7000 i sprzedać za 12000... oh,ah,uh...

Wiecie co mnie najbardziej w tym wszystkim zastanawia?
Ano ino to czy twórcy tego typu programów naprawdę sądzą iż 100% widzów to przysłowiowe tumany, że to się sprzedaje, że normalni ludzie to oglądają, że jest widownia... i tak dalej.
Na mojej liście ignorowanych aktualnie biwakują: fate, bonifacy
speedyrider
Początkujący

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Łomianki
Prawo jazdy od: 19 07 1985
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Taczka
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2017

Re: Wojny samochodowe - TVN Turbo

11 Gru 2017, 15:18

Ja oglądałem chyba ze trzy odcinki i zastanawiałem się że tak łatwo im poszło :) kupili auto coś tam dłubneli i sprzedali za praktycznie z jedną z najwyższych cen rynkowych bez większego problemu.

Tu niby kupuje w ciemno bo silnik nie odpala, wymienia akumulator w swoim warsztacie i o dziwo odpala i wszystko ładnie cacy pracuje :) ehh... no ale każdy by tak chciał. Niestety w życiu jest trochę inaczej kupujesz auto wszystko cacy a pod domen płacz :cry:

Dla mnie te programy trochę takie naciągane wolę oglądać Wheeler Dealers tam jakoś bardziej realne mi się to wszystko wydaje :)
Kacper
Forumowicz VIP

Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy od: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Rok produkcji: 1999

11 Gru 2017, 15:56

Wasza skromność... Normalnie szacun! Jakie "trochę" naciągnięte? :mrgreen:

Ja o tym wszystkim głośno piszczę ponieważ mam już dość wałkowania społeczeństwa tym szajsem. przecież, gdyby wykręcili normalny program z prawdziwym rynkowym "realem" to miał by znacznie większą oglądalność jak ten kicz! Wtedy wiele osób by się zainteresowało faktycznym stanem rynku i było by uczciwie a uczciwie z tego względu że... najpierw płaczą że mamy coraz więcej matołów na rynku a później uczą ich prowadzić super biznesy na łamach właśnie tego typu programów. Za takie ogłupianie społeczeństwa to koncesje powinni zabierać :mrgreen:
Na mojej liście ignorowanych aktualnie biwakują: fate, bonifacy
speedyrider
Początkujący

Zdjęcia: 5
Miejscowość: Łomianki
Prawo jazdy od: 19 07 1985
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Taczka
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Rok produkcji: 2017

06 Wrz 2018, 10:28

I tak najlepsze jest to że każdy z potencjalnych kupujących za każdym razem kupuje auto.
mateusz9986
Zaawansowany

Miejscowość: Wałycz
Prawo jazdy od: 0- 3-2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Renault Megane II ph II
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2007

21 Wrz 2018, 11:44

mateusz9986 napisał(a):I tak najlepsze jest to że każdy z potencjalnych kupujących za każdym razem kupuje auto.
I nigdy nie mają problemu ze sprzedażą :) Nawet jak kiepsko kupią i okazuje się że cos więcej trzeba zrobić i tak sprzedają z zyskiem. Nic tylko kupować i sprzedawać samochody :mrgreen:
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 9
Auto: Nie mam

21 Wrz 2018, 11:52

A co więcej, wydaje mi się że gdyby ten program miał trochę więcej realizmu to byłby ciekawszy.
mateusz9986
Zaawansowany

Miejscowość: Wałycz
Prawo jazdy od: 0- 3-2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Renault Megane II ph II
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Rok produkcji: 2007
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych Nowe tablice rejestracyjne do 2020 roku dla samochodów elektrycznych
    Ministerstwo podało że od przyszłego roku będą nowe tablice rejestracyjne dla samochodów elektrycznych. Chodzi o to żeby z daleka można było odróżnić taki w 100% elektryczny pojazd od innego np. hybrydowego. ...
    Pierwszy kabriolet Volkswagena stworzony na bazie SUV-a Pierwszy kabriolet Volkswagena stworzony na bazie SUV-a
    W ramach wielkiej ofensywy nowych modeli Volkswagen wprowadzi na rynek swój pierwszy kabriolet na bazie auta typu SUV – T-Roc cabrio. Jego produkcja rozpocznie się w pierwszym półroczu 2020 roku w Osnabrück. ...

•