Wojny samochodowe - TVN Turbo

11 Gru 2017, 12:19

Ogląda ktoś? :mrgreen: :mrgreen: :naughty:
Ten program dewastuje mi życiowe rusztowanie emocjonalne! :D

Naprawdę, mają tam talenty. Kupić szajs (kompletnie niesprzedawalny na rynku) za cenę 2,3 razy większą jak faktyczna, obecna i realna i do tego później sprzedać to za 6,7,8 razy więcej niż ... 95% takich samych modeli i roczników. Też bym tak chciał - kupic Focusa I za 7000 i sprzedać za 12000... oh,ah,uh...

Wiecie co mnie najbardziej w tym wszystkim zastanawia?
Ano ino to czy twórcy tego typu programów naprawdę sądzą iż 100% widzów to przysłowiowe tumany, że to się sprzedaje, że normalni ludzie to oglądają, że jest widownia... i tak dalej.
speedyrider
Początkujący
 
Posty: 162
Zdjęcia: 5
Miejscowość: Łomianki
Prawo jazdy: 19 07 1985
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Taczka
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2017

11 Gru 2017, 15:18

Ja oglądałem chyba ze trzy odcinki i zastanawiałem się że tak łatwo im poszło :) kupili auto coś tam dłubneli i sprzedali za praktycznie z jedną z najwyższych cen rynkowych bez większego problemu.

Tu niby kupuje w ciemno bo silnik nie odpala, wymienia akumulator w swoim warsztacie i o dziwo odpala i wszystko ładnie cacy pracuje :) ehh... no ale każdy by tak chciał. Niestety w życiu jest trochę inaczej kupujesz auto wszystko cacy a pod domen płacz :cry:

Dla mnie te programy trochę takie naciągane wolę oglądać Wheeler Dealers tam jakoś bardziej realne mi się to wszystko wydaje :)
Kacper
Forumowicz VIP
 
Posty: 6842
Zdjęcia: 3348
Miejscowość: Warszawa - okolice
Prawo jazdy: 14 09 1997
Auto: Volvo S40
Silnik: 2.0 140KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 1999

11 Gru 2017, 15:56

Wasza skromność... Normalnie szacun! Jakie "trochę" naciągnięte? :mrgreen:

Ja o tym wszystkim głośno piszczę ponieważ mam już dość wałkowania społeczeństwa tym szajsem. przecież, gdyby wykręcili normalny program z prawdziwym rynkowym "realem" to miał by znacznie większą oglądalność jak ten kicz! Wtedy wiele osób by się zainteresowało faktycznym stanem rynku i było by uczciwie a uczciwie z tego względu że... najpierw płaczą że mamy coraz więcej matołów na rynku a później uczą ich prowadzić super biznesy na łamach właśnie tego typu programów. Za takie ogłupianie społeczeństwa to koncesje powinni zabierać :mrgreen:
speedyrider
Początkujący
 
Posty: 162
Zdjęcia: 5
Miejscowość: Łomianki
Prawo jazdy: 19 07 1985
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Taczka
Paliwo: Inne
Typ: Inny
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2017

06 Wrz 2018, 10:28

I tak najlepsze jest to że każdy z potencjalnych kupujących za każdym razem kupuje auto.
mateusz9986
Zaawansowany
 
Posty: 896
Miejscowość: Wałycz
Prawo jazdy: 0- 3-2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Renault Megane II ph II
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

21 Wrz 2018, 11:44

mateusz9986 napisał(a):I tak najlepsze jest to że każdy z potencjalnych kupujących za każdym razem kupuje auto.
I nigdy nie mają problemu ze sprzedażą :) Nawet jak kiepsko kupią i okazuje się że cos więcej trzeba zrobić i tak sprzedają z zyskiem. Nic tylko kupować i sprzedawać samochody :mrgreen:
Cichy77
Forumowicz VIP
 
Posty: 5225
Zdjęcia: 62
Auto: Mam, często zmieniam!

21 Wrz 2018, 11:52

A co więcej, wydaje mi się że gdyby ten program miał trochę więcej realizmu to byłby ciekawszy.
mateusz9986
Zaawansowany
 
Posty: 896
Miejscowość: Wałycz
Prawo jazdy: 0- 3-2010
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Renault Megane II ph II
Silnik: 1.6
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2007

21 Mar 2019, 10:36

Program trochę naciągany, ale mimo to ciekawy
Motofan1298
Nowicjusz
 
Posty: 26
Zdjęcia: 3

08 Paź 2019, 16:58

Jak patrzę na tych gulonów to się w głowie nie mieści żeby to tak wszystko ładnie pięknie szło to by było super a gatka ich żenada dziś patrzę i gruby gada ze w aklasie 1.7 d silnik to prostota on nigdy nie widział tego silnika od ‚środka ‚ pełen podziw dla nich wystawił go 2 lata temu za 10 coś chyba cena za dwa żałosne
remikm3bmw
Obserwowany
 
Posty: 2

13 Kwi 2020, 21:03

Hejka
Jak widzę ten program to mi słabo
Część 9 jak koleś nabija przegub metalowym młotkiem bez nakrętki i niszczy półoske masakra. Są do tego specjalny młotek żeby nie niszczyć przegubu przy zbijaniu!!!
Oglądają to ludzie i potem mamy wiele aut na drogach w kiepskim stanie
wojta
Obserwowany
 
Posty: 1
Prawo jazdy: 0- 0-1914
Auto: golf
Silnik: 1.9 td
Paliwo: Diesel
Typ: Pickup
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001