Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy

Re: Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy

31 Paź 2008, 12:23

A czy słyszeliście może coś na temat ubezpieczenia samochodów sprowadzanych z USA? Czy w Link4 to się opłaca?
Autostrada do nieba
wydech
Nowicjusz

31 Paź 2008, 19:01

on_24 napisał(a):taaaaaaaa ijeszcze napisz ile mu prowizji wybuliles....z kalkulatorow na twoim miejscu tez bym nie korzystal bo raz pokazuja to drugi raz tamto a placi sie i tak inna kwote. lepiej jest dzwonic i pytac. skorzystaj z tych przez telefon oni potrafia zachecic cena, moj znajomy ubezpieczal niedawno meganke z 2000r., bral samo OC wiec polecial na cene, najtaniej wyszlo mu w Link4, tj pisalem oni tez maja chyba zwyzke za wiek najkrocej. zadzwon do nich to sie przekonasz.

Byłem również u kilku ubezpieczycieli osobiscie i każdy mi wyliczał owiele wiekszą cenę (Warta ok 2500zł za samochód warty 4500) więć nie obchodzi mnie czy ten agent wział se prowizjii 10% czy 50% obchodzi mnie to że zapłaciłem w porównaniu z innymi firmami trochę mniej. Aha i jak dzwoniłem do PTU to tez mi naliczyli więcej wiec agenci maja znizi w zaprzyjaźnionych firmach.
zbychu57
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Białystok

31 Paź 2008, 19:13

no spoko ten argument do mnie trafia:) wiadomo trzeba sprawdzac i wybierac opcje ktora jest najtansza, tak sie tylko zastanawiam sprawdzales wszystkich czy trafiles tylko do warty, bo wiesz inni mogli byc tansi....
on_24
Początkujący

01 Lis 2008, 12:55

a ja mam 25 lat skonczone, 4 lata prawko, i to jest moj pierwszy samochod, a i nie wiem czy tarifikuje sie w polsce ze to jest samochod sportowy?
GDZIE NAJLEPIEJ WYKUPIC OC??? (NAJTANIEJ)
simonuk
Nowicjusz
Awatar użytkownika

01 Lis 2008, 14:52

@on 24
sprawdzales wszystkich czy trafiles tylko do warty, bo wiesz inni mogli byc tansi....

Byłem również u kilku ubezpieczycieli osobiscie i każdy mi wyliczał owiele wiekszą cenę

Naucz sie czytać ze zrozumieniem.
Nie wiem jaki masz problem, ja se znalazłem dosć korzystne ubezpieczenie OC jak na moją sytuacje ze zniżkami i jestem z tego zadowolony i polecam swojego ubezpieczyciela dła michała bo jest w podobnej sytuacji a ty podważasz moje zdanie.
zbychu57
Aktywny
Awatar użytkownika

Miejscowość: Białystok

03 Lis 2008, 20:42

ja nie mam zadnego problemu, po prostu ktos pyta to staram sie pomoc, moj blad nie przeczytalem dokladnie tego co napisales....ale co do tego OC, to i tak moja rada dla kolegi jest taka zeby sam podzwonil i popytal bo kazdemu moze wyjsc zupelnie inna cena, to ze ty miales najtaniej w warcie to wcale nie znaczy ze on bedzie mial taniej np w jakims direkcie.....
on_24
Początkujący

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso Nowa Toyota RAV4 i zmodernizowany mini van Verso
    W dniach 9-10 podczas marcowej premiery, Toyota zaprezentuje w swoich polskich salonach dwie nowości. Model RAV4 czwartej generacji jest jednym z najbardziej oczekiwanych debiutów motoryzacyjnych na polskim rynku. ...
    Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja Volvo S90 - pierwsza publiczna prezentacja
    Pierwsza publiczna premiera najnowszego Volvo S90 odbędzie się podczas targów motoryzacyjnych NAIAS w Detroit. Stany Zjednoczone są dla szwedzkiej marki bardzo ważnym rynkiem zbytu, a miejsce premiery luksusowego sedana jasno ...

• Re: Ubezpieczenie OC dla młodego kierowcy

09 Sie 2009, 23:16

ja mam w Link4 mam samochód nissan sunny 2.0 diesel kombi w Link4 wyliczyli mi 1600 zł składkę OC wiec według mnie to nie jest wcale najtaniej mam prawo jazdy od stycznia 2009 i mam 1 pojazd na siebie jeżeli ktoś zna firmę z ubezpieczeniem tańszym niż mam teraz to dajcie znac pod numer tel 506 853 656 z góry dziękuje POZDROWIENIA :lol:
    lordu4
    Nowicjusz

Miejscowość: radomsko

22 Paź 2009, 22:49

Dla młodego kierowcy najlepszym wyjściem będzie towarzystwo które najkrócej daje zwyżki za wiek. Ta granica np. w Link4 znajduje się w wieku 24 lat, w większości towarzystw w wieku 25 lat, a niektóre ubezpieczalnie mają tą granicę nawet w wieku 26-27 lat. Wybór powinien być chyba oczywisty- tam gdzie ta granica jest najniższa.
    ribeiro
    Początkujący

Miejscowość: zewsząd

23 Paź 2009, 17:26

do 1900cm3 ile w przyblizeniu zaplace? mam prawko rok.ubezpieczam Vw Passat kombi 93rok wiek kierowcy 19 lat
    malzoni
    Nowicjusz

28 Cze 2010, 19:21

Dla młodej osoby tym bardziej może się przydać karta pomoc, brak doświadczenia może nas w niektórych sytuacjach zgubić.
    griff
    Początkujący
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa

12 Lip 2010, 21:32

Ta karta pzu pomoc jest ciekawą alternatywą dla AC. A dla młodego kierowcy to dobre rozwiązanie, bo w razie czegoś np. holowanie i naprawę ubezpieczyciel bierze na siebie. Nawet jak gdzieś utkniemy w szczerym polu, to nam dowiozą np. potrzebne leki. I zapłacimy tylko za te leki, a nie za transport.
    micolay
    Nowicjusz

Miejscowość: lublin

15 Lip 2010, 14:13

To takie mini Assistance a jak wszyscy kierowcy wiedzą że AC dla nowego auta nie jest czymś zbędnym.
    griff
    Początkujący
    Awatar użytkownika

Miejscowość: Warszawa

15 Lip 2010, 17:01

Taka karta to dobra rzecz dla młodego kierowcy, kiedy jazda jest jeszcze niepewna i można gdzieś utknąć na drodze. Nie dość, że przyślą fachowca, to mogą podrzucić np. jakieś leki, jeżeli ktoś ich potrzebuje. I oczywiście nie płaci się za dowóz.
    micolay
    Nowicjusz

Miejscowość: lublin

• Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI