Ucieczka przed utratą zniżek

Ucieczka przed utratą zniżek

18 Gru 2009, 20:11

Mam takie pytanie.
Jest jedno auto zarejestrowane w ubezpieczalni Alianz na właściela A ze zniżkami 60 % i drugie auto ubezpieczone w HDI ,które oprócz właściciela A ma jeszcze współwłaściciela B.Współwłaściciel B w kogoś walnął .W Alianzie zniżki traci sie tylko na ten samochód który był sprawcą ,a więc zniżki pierwszego samochodu nie są zagrożone. Ale co teraz ze zniżkami na drugi samochód ? Czy jest możliwość aby właściciel A ubezpieczył to auto gdzie indziej niż w HDI i dostał od nowego TU 60 % znizek pokazując czyste konto w Alianzie ? Czy można w taki sposób ocalić zniżki na drugi samochód?
mihau
Początkujący

Miejscowość: Stobno k./Szczecina
Auto: BMW X6
Silnik: 3.0 d
Paliwo: Diesel
Typ: SUV
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008

Re: Ucieczka przed utratą zniżek

18 Gru 2009, 22:51

Spróbować zawsze można.
17 kwietnia 2018 na guza mózgu zmarła moja kochana żona Beti, mając 44 lata. Na forum jestem teraz sporadycznie.
MotoAlbercik
Moderator
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 1184
Miejscowość: Tychy
Auto: Jeep Grand Cherokee WJ QD HQ
Silnik: 4,7 ccm3 253 KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Terenowy
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki 56. Rajd Barbórka - prawdziwe rajdowe klasyki
    W piątek (30.XI) i w sobotę (1.XII) już po raz 56. odbędzie się słynny Rajd Barbórka. Na starcie rywalizacji obok nowoczesnych konstrukcji staną również prawdziwe rajdowe klasyki od Toyoty, Subaru czy Lancii. ...
    Co oznacza dla kierowcy znak STOP? Co oznacza dla kierowcy znak STOP?
    Znak STOP oznacza zakaz wjazdu na skrzyżowanie bez wcześniejszego zatrzymania się. Zwykle jest umieszczony tam, gdzie wyjazd z danej drogi jest szczególnie niebezpieczny. Według badań tylko 50% kierowców całkowicie ...

•