Ulubiony model samochodu wszech czasów

01 Gru 2023, 13:07

Podzielcie się swoim ulubionym modelem samochodu i dlaczego uważacie go za najlepszy. Czy to klasyczny model, czy może najnowsza konstrukcja, a może coś co użytkowaliście i zapadło Wam w pamięć?

To kolejne pytanie które chciałem tu zadać :) zastanawiam się jakie samochody pojawią się w takim zestawieniu.

Moim ulubionym samochodem będzie jeden z tych które posiadałem, a więc model dostępny zasięgowo dla mnie. Było to auto z którym nie miałem najmniejszych problemów, palił mało, może nie miał i mocy ale użytkowanie go przez około 5 lat i prawie 200tyś. km przejechane bez problemów (jak sprzedawałem miał ponad 350tyś km) pozwoliły mu na otrzymanie rangi "ulubiony samochód" :) omawiane auto to Nissan Sunny N14 w sedanie z silnikiem diesla 2.0 o mocy 75KM :)
Dawid35
Nowicjusz
 
Posty: 13

05 Gru 2023, 15:52

Zawsze mi się podobał Jeep Wrangler w szczególności jak byłem mały i tak zapadł mi w pamięci że po ilekroć widzę ten model zawsze mi się przypomina :)
Rokiko
Forumowicz VIP
 
Posty: 9774
Zdjęcia: 34
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Lexus LC Black Label GT
    Lexus LC Black Label GT nie jest co prawda dziełem producenta, ale i tak zasługuje na wyróżnienie. Na SEMA 2017 z okazji 20. rocznicy swojego istnienia samochód w takiej wersji zaprezentował japoński tuner Artisan ...