Pasy smart kid belt

Pasy smart kid belt

27 Lut 2019, 10:57

Szukam informacji na temat pasów smart kid belt, co o nich sądzicie? Czy w przypadku starszaków mogą się sprawdzić.
emil9
Nowicjusz
 
Posty: 19
Rejestracja: 15 Cze 2015, 23:54
Prawo jazdy od: 13 05 2006
Auto: Audi A4
Paliwo: Benzyna

Re: Pasy smart kid belt

27 Lut 2019, 12:40

W jakim wieku masz dzieci?

Pasy sprawdzą się były testowane w różnych warunkach ale musisz pamiętać, że nie chronią one głowy tak jak w przypadku fotelików. Tak samo jest podkładkami pod pupę najlepsze są z isofix żeby nie przesuwały się po kanapie i nie wyjeżdżały z pod pupy dziecka te najtańsze nie są nic warte.

Myślę że takie rozwiązania jak siedziska pod pupę i te pasy sprawdzą się na krótkich dystansach jak mamy przejechać z dzieckiem przez osiedle ze szkoły do domu i nie jesteśmy narażeni na poważny wypadek drogowy. To w przypadku dzieci które mają mniej niż 150cm lub nie mieszczą się już w foteliku ze względu na swoją wagę.

W przypadku starszych które nie są na tyle wysokie żeby dopasować odpowiednio przebieg zapiętego pasa ten smart kid belt powinien zdać egzamin.
Cichy77
Stały forumowicz
 
Posty: 1792
Zdjęcia: 10
Rejestracja: 25 Sty 2018, 15:52
Auto: Nie mam
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Uwaga - dziury na drodze! Uwaga - dziury na drodze!
    Powoli nadchodzi wiosna i w wielu miastach trwa naprawianie nawierzchni uszkodzonej m.in. pod wpływem zimowych temperatur oraz działania soli drogowej. Czym może skończyć się dla kierowcy wpadnięcie w dziurę i jak jeździć ...
    7-miejscowy SUV klasy premium - przegląd modeli 7-miejscowy SUV klasy premium - przegląd modeli
    Do przewiezienia większej liczby osób nie zawsze potrzebny jest minivan. Wystarczy praktyczny SUV z dodatkowym rzędem siedzeń. Modele klasy premium bardzo często oferują taką opcję, co w połączeniu z luksusowym wyposażeniem ...

  •