Pasy smart kid belt

Pasy smart kid belt

27 Lut 2019, 11:57

Szukam informacji na temat pasów smart kid belt, co o nich sądzicie? Czy w przypadku starszaków mogą się sprawdzić.
emil9
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 05 2006
Auto: Audi A4
Paliwo: Benzyna

Re: Pasy smart kid belt

27 Lut 2019, 13:40

W jakim wieku masz dzieci?

Pasy sprawdzą się były testowane w różnych warunkach ale musisz pamiętać, że nie chronią one głowy tak jak w przypadku fotelików. Tak samo jest podkładkami pod pupę najlepsze są z isofix żeby nie przesuwały się po kanapie i nie wyjeżdżały z pod pupy dziecka te najtańsze nie są nic warte.

Myślę że takie rozwiązania jak siedziska pod pupę i te pasy sprawdzą się na krótkich dystansach jak mamy przejechać z dzieckiem przez osiedle ze szkoły do domu i nie jesteśmy narażeni na poważny wypadek drogowy. To w przypadku dzieci które mają mniej niż 150cm lub nie mieszczą się już w foteliku ze względu na swoją wagę.

W przypadku starszych które nie są na tyle wysokie żeby dopasować odpowiednio przebieg zapiętego pasa ten smart kid belt powinien zdać egzamin.
Cichy77
Stały forumowicz

Zdjęcia: 11
Auto: Nie mam

26 Kwi 2019, 21:59

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Dzieciaki mam w wieku 6- 9 lat. Młody się do fotelika już nie mieści, ale 1,50 cm jeszcze nie osiągnął, stąd myśl o tych pasach. W sumie widziałem, że kilku rodziców z nich korzysta.
emil9
Nowicjusz

Prawo jazdy od: 13 05 2006
Auto: Audi A4
Paliwo: Benzyna

27 Kwi 2019, 14:53

a te pasy chronią przed nurkowaniem dziecka podczas wypadku? Za dużo pytań, postawie chyba na fotelik. Ma ktoś z was któryś z Transformerów? Bardzo podoba mi się model XT i X-bag...
berni87
Nowicjusz

• Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Camry, Carina, Avensis - średniej wielkości sedany Toyoty w Polsce Camry, Carina, Avensis - średniej wielkości sedany Toyoty w Polsce
    W tym roku po 15 latach na polski rynek wraca Toyota Camry. Debiut Camry 8. generacji wiąże się z wycofaniem ze sprzedaży modelu Avensis. Sedany segmentu D/E Toyoty są obecne na naszym rynku od początku istnienia oficjalnego ...
    Salon Volvo 100 km od koła podbiegunowego Salon Volvo 100 km od koła podbiegunowego
    Samochody Volvo od ponad 85 lat powstają w Szwecji, kojarzącej się z surowym, polarnym mrozem i śniegiem. Najdalszy salon tej marki znajduje się w miasteczku Gällivare . Miejscowi twierdzą, że to tylko 4 godziny drogi ...

•