Usuwanie postów

29 Gru 2009, 15:47

Dlaczego niektóre moje posty zostają usunięte nie ma nic obraźliwego i nie wiem w czym rzecz? -jeżeli jest to zdanie pytające,to na jego końcu stawia się pytajnik-
Ostatnio edytowany przez rafi195 30 Gru 2009, 18:10, edytowano w sumie 3 razy
rafi195
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 284
Miejscowość: małopolska

29 Gru 2009, 18:28

Powody usuwania postów są dostępne w regulaminie.I tylko z tego powodu mogły być usunięte.Przydałoby się zaczynać wypowiedź z dużej litery ,wtedy lepiej to wszystko wygląda.
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

29 Gru 2009, 23:54

Spoko,Z tego wynikae możecie wszystko usuwać. -zdanie zaczyna się pisać z dużej litery- Nie pasuje to leci. -zdanie zaczyna się pisać z dużej litery- Każdy post napisany informuje uczy, pomaga. Ale to nic lepiej usunąć takie prawo.-zdanie zaczyna się pisac z dużej litery- . -na końcu zdania stawia się kropkę- To tak jak z Policją. :lol:

-zdanie zaczyna się pisać z dużej litery- Chodzi o ten temat - napisałeme są przypadki... i rozwinąłem temat a tu lipa mam dalej pisać i udowadniać że się łopatki rozsypują https://www.forumsamochodowe.pl/silnik-g ... t27603.htm było wytłumaczone i co to niedozwolone na forum jaki regulamin.
Ostatnio edytowany przez rafi195, 30 Gru 2009, 18:13, edytowano w sumie 1 raz
rafi195
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 284
Miejscowość: małopolska

30 Gru 2009, 00:07

No w tym temacie jest Twój post o tych łopatkach. To o co chodzi? Bo z kolegi wypowiedzi trzeba się domyślać o co chodzi. Może jakoś jaśniej :wink:
Pozdrawiam,
norpaw
norpaw
Stały forumowicz
 
Posty: 1107
Zdjęcia: 9
Miejscowość: k/Poznań

30 Gru 2009, 00:28

-zdanie zaczyna się pisać z dużej litery- Nie ma sensu - były jeszcze trzy odpowiedzi ale ich nie ma,a dotyczyły tych łopatek ale...Nie zawracam już głowy widocznie tak tu jest.-zdanie zaczynamy z wielkiej litery- Regulamin.-zdanie zaczynamy pisać z dużej litery- Pozdrawiam.-zdanie zaczynamy pisac z dużej litery- Można zamknąć,skasować temat..

Do autora tematu - dyslektyk,czy robisz to specjalnie?

[ Dodano: Sro Gru 30, 2009 18:23 ]
FORUM DLA GIMNAZJUM UCZYMY SIĘ PISAĆ POPRAWNIE. A emotikony dajemy po kropce czy po przecinku bo na lekcji polskiego nie uczono tego. :cool:. fajnie będę uważał na poprawność pisania.
Ostatnio edytowany przez rafi195 30 Gru 2009, 18:17, edytowano w sumie 2 razy
rafi195
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 284
Miejscowość: małopolska

31 Gru 2009, 20:27

rafi195 napisał(a):Do autora tematu - dyslektyk,czy robisz to specjalnie?

To nie ja i już wszcząłem "dochodzenie", który to z Modów nie ma jaj i wstydzi się podpisać pod tym, co sam robi (a przy okazji sam sadząc błędy jeden za drugim!)...
Pozdr
fourup
Nie udzielam porad na PW - tylko forum ogólne!
fourup
Zaawansowany
Awatar użytkownika
 
Posty: 974
Miejscowość: Kraków, Słomniki
Prawo jazdy: 08 01 1999
Auto: Mercedes S124 250D
Silnik: OM602
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 1990
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Latający samochód elektryczny - czy to jest możliwe?
    Toyota opatentowała nowy projekt latającego samochodu-drona, którego koła mogą pełnić funkcję śmigieł. Pojazd ma mieć napęd elektryczny zasilany bateriami lub ogniwami paliwowymi. Projekt opracowała Toyota Engineering ...
    Śpiący policjant - bezpieczne spowalniacze
    Jak skutecznie uspokoić ruch drogowy? Sprawdzoną i popularną metodą jest montaż progów prędkościowych na drogach. To rozwiązanie ma wiele zalet – wymusza na kierowcach ograniczenie prędkości, powoduje mniejsze ...

02 Sty 2010, 23:02

fourup, podziękował wielkie.. :wink:
Ostatnio edytowany przez rafi195 10 Sty 2010, 22:09, edytowano w sumie 2 razy
rafi195
Aktywny
Awatar użytkownika
 
Posty: 284
Miejscowość: małopolska