Utrata ubezpieczenia po rejestracji?

Utrata ubezpieczenia po rejestracji?

21 Sie 2012, 10:22

Witam. Kupiłem samochód, zrobiłem przegląd, dzisiaj zarejestrowałem. Czy po rejestracji ubezpieczenie od poprzedniego właściciela jest ważne (ponad 1 miesiąc ważności)?
menhils
Nowicjusz

Miejscowość: Śląsk
Prawo jazdy od: 16 06 2012
Auto: peugeot speedfight 2 50 ccm

Re: Utrata ubezpieczenia po rejestracji?

21 Sie 2012, 15:23

Tak, jest ważne ale trzeba je "przepisać" na Ciebie, skoro auto jest już przerejestrowane. Ubezpieczyciel może ale nie musi dokonać rekalkulacji składki w takim przypadku.
dominicue
Nowicjusz

Miejscowość: Poznań
Prawo jazdy od: 01 01 2001
Auto: Seat Cordoba Vario
Silnik: ASV
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2000
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Akumulator zimą - dbamy o niego aby nas nie zawiódł! Akumulator zimą - dbamy o niego aby nas nie zawiódł!
    Czy z akumulatorem w naszym aucie jest wszystko w porządku, a jeśli coś jest nie tak to jak poradzić sobie gdy pojawiają się pierwsze problemy... Kiedy trzeba kupić nowy? Nie warto od razu biec po nowy akumulator, gdy auto ...
    Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego Honda Clarity - najlepszy zasięg bez silnika spalinowego
    Według oficjalnych pomiarów dokonanych przez Agencję Ochrony Środowiska (EPA) w USA, Honda Clarity Fuel Cell oferuje zasięg 589 kilometrów oraz zużycie paliwa wodorowego na poziomie 28.9 km/l, co w przeliczeniu ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Mercedes-Benz SLS 6,3 AMG
      Autosacrum 2009
      Subaru Impreza STI