UWAGA PIRAT ! - masakra...

czy policjanci powinni odpowiadać za naruszanie przepisów pojazdem nieoznakowanym nie jadącym na sygnale?

tak
30
70%
nie
13
30%
Razem głosów : 43

27 Sie 2009, 18:16

Widzę,że do niektórych ciężko dociera mój przekaz,mówiący,że nie chodzi o pozbycie się policji tylko o ulepszenie toku jej działań,zwłaszcza,że obecne zagrażają zarówno namierzanemu jak i osobom trzecim,jadącym przepisowo obok nich.No ale cóż...skoro masz coś do mojej głupoty,pomyśl o swojej..ludzie wyjeżdżają z Polski niechętnie,jeśli pracują w wielkich koncernach,a firma potrzebuje godnych przedstawicieli,ale wyjazd z powodu trudnej sytuacji? dla osób myślących w Polsce jest praca i to dobrze płatna,najwyraźniej w Twoim wypadku to myślenie nie występowało.Całe szczęście,że USA to kraj wielkich możliwości i byle kto może się dorobić.Może i u nas kiedyś tak będzie.a co do przepisów w stanach to z tego,co wiem ograniczenia są tam logicznie dostosowywane,a nie tak jak u nas byle postawić znak i mieć gdzieś..w USA ponoć ograniczenie mówi o rzeczywistej prędkości jaka jest bezpieczna dla danego odcinka,a u nas...niestety...
Widać niezbyt często bywasz w Polsce...
p.m.s.n. - policji mówimy stanowcze nie
p.m.s.n.
Nowicjusz

Miejscowość: stąd

27 Sie 2009, 18:31

psmn taki z ciebie myslący człowiek? a ja myślę ze jesteś zwykłym cwaniakiem któremu się wydaje że Pana Boga za nogi chwycił, założyłeś ankietę z której nic nie wynika, a dlaczego? bo pytanie jest źle zadane. wynika z tego jakoby policja wyprawiała na drodze co im się rzewnie podoba i nie podlegają pod żadne przepisy, wszystkich co się z tobą nie zgadzają wyzywasz od głupków i bezmózgów, policja w pl znacznie poprawiła swoją działalność w ostatnim czasie, ma lepszy sprzęt i prawidłowo się nim posługuje, takie jest moje zdanie
Serce bije w tempie obrotów maszyny
bodziokardasz
Zaawansowany

Miejscowość: Czarna Ziemia

28 Sie 2009, 12:13

bodziokardasz napisał(a):psmn taki z ciebie myslący człowiek? a ja myślę ze jesteś zwykłym cwaniakiem któremu się wydaje że Pana Boga za nogi chwycił, założyłeś ankietę z której nic nie wynika, a dlaczego? bo pytanie jest źle zadane. wynika z tego jakoby policja wyprawiała na drodze co im się rzewnie podoba i nie podlegają pod żadne przepisy, wszystkich co się z tobą nie zgadzają wyzywasz od głupków i bezmózgów, policja w pl znacznie poprawiła swoją działalność w ostatnim czasie, ma lepszy sprzęt i prawidłowo się nim posługuje, takie jest moje zdanie

Racja . . .

p.m.s.n. trzeba było tak odrazu, a nie wyzywać wszystkich . Z Twoich komentarzy na temat policji jak wół wynika, że uważasz się za kogoś mądrzejszego i lepszego . Widzę,że do niektórych ciężko dociera mój przekaz, dochodzi i to bardzo dobrze tylko napisz to jak człowiek nie wyzywaj wszystkich od właśnie "bezmózgów", problem lub zapytanie przedstaw spokojnie i po przemyśleniu czy Twoja wypowiedź ma wogóle sens.

Twoim wypadku to myślenie nie występowało. Też odnosze czasem takie wrażenie :mrgreen: , trudna sytacja rodzinna to moja trdna sytacja rodzinna, nie powinieneś mi wytykać gdzie pojechałem i dlaczego, pojechałem tam i jestem z tej decyzji bardzo zadowolony.

Może i u nas kiedyś tak będzie.a co do przepisów w stanach to z tego,co wiem ograniczenia są tam logicznie dostosowywane,a nie tak jak u nas byle postawić znak i mieć gdzieś..w USA ponoć ograniczenie mówi o rzeczywistej prędkości jaka jest bezpieczna dla danego odcinka,a u nas...niestety... Tu sie z Tobą zgodzę, ale od wielu lat stan polskich dróg, pracy drogówki i oznakowanie; chyba się poprawia, nie możliwe by przez tyle lat nic się nie ruszyło .

Widać niezbyt często bywasz w Polsce... A tu się zdziwisz . ! :mrgreen:
I love my little gray coupé
for a long time I collecting the cash for it
and MANAGED TO . !
Austin_Boy
Początkujący
Awatar użytkownika

Miejscowość: PTB / NYC

Re: UWAGA PIRAT ! - masakra...

08 Mar 2010, 16:37

dyniadynia123 napisał(a):http://a6a8.skroc.pl Nowe radiowozy w Uwaga pirat warto wiedzieć

Nie klikajcie ;]
Ostatnio edytowany przez .RadziU., 08 Mar 2010, 23:30, edytowano w sumie 1 raz
.RadziU.
Nowicjusz

Re: UWAGA PIRAT ! - masakra...

08 Mar 2010, 18:09

Jeżeli chodzi o policje :D to ile razy jeżdżąc teraz po 300km dziennie widzę jak to chłopaki mundurowi sobie pomykają :P nowa kia to i 170km/h pójdzie :P mam gdzieś nawet filmik jak sobie jadą a ja za nimi no ale niestety clio szybciej się nie dało :D a ile razy policji mrugałem światłami żeby włączyli bo im się zapomniało :P Taki już ich urok :P Jak oni sami przepisów nie przestrzegają to po co każą mandatami za takie same przewinienia kierowców??

Co do Uwaga Pirat to najbardziej śmieszy mnie sytuacja kiedy łapią kierowcę z CB i sami się z tego śmieją mundurowi.... To co nikt nic nie mówił na radyjku?? A no mówił ale nie zwracałem uwagi :P To po co kupować???

Ale powiem wam szczerze jak by mnie złapali moją clio teraz to od razu idzie na lawete :P Szyba na pół pęknięta jak dostałem w zimę bryłą śniegu z Tira... Druga sprawa luzy na kierownicy jak w co niektórym Starze :P .... OC gdzieś w firmie posiali... no i ten drążek koło lata jak miało by zaraz odpajść :P
JEST:
- Renault Scenic II ph2 1.6 16V LPG 115KM 2008r
- Fiat Panda 1.2 8V LPG 60KM 2003r
- Ford Galaxy 1.9 TDI 115KM 2000r
- ZIPP VZ-2 125cm3 2015r
Luke16
Zaawansowany
Awatar użytkownika

Miejscowość: KNZ
Prawo jazdy od: 12 03 2008
Przebieg/rok: >50tys. km
Auto: Scenic II ph2/Panda II/Galaxy
Silnik: 1.6/1.2/1.9
Paliwo: Benzyna + LPG
Typ: Hatchback
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Toyota Yaris - historia najpopularniejszego modelu marki w Europie Toyota Yaris - historia najpopularniejszego modelu marki w Europie
    Historia Toyoty Yaris, najpopularniejszego modelu marki w Europie, jest bogatsza niż można by sądzić, patrząc tylko na jego trzy generacje. Przez 19 lat swojej obecności na rynku Yaris niemal co roku zaskakiwał swoim nowym ...
    Pajero Owners Club wyprawa na Korsykę Pajero Owners Club wyprawa na Korsykę
    Już w najbliższy piątek rozpoczyna się wyprawa na francuską wyspę Korsykę organizowana przez klub miłośników terenowych samochodów Mitsubishi - Pajero Owners Club. Ekspedycja, podczas której zaplanowano ...

•  
    • Volkswagen Beetle Cabriolet
      Toyota GT 86 3
      Wizjonerski Golf GTI - Design Vision GTI, silnik
      8 Runda Rajdowych Mistrzostw Świata