Vectra 1.8 122km - muli sie

Vectra 1.8 122km - muli sie

13 Sty 2013, 08:53

witam mam problem z vectrą c 2003rok silnik 1.8 benz 122km silnik chodzi jak chce tzn jest wszystko ok i nagle nie wkręca się muli dopiero po naciśnięciu gazu do końca jedzie z rury czuć wstrząsy smród coś takiego jak się odpala diesla na plaku aż gryzie w oczy nie ma żadnych błędów .przez jakiś czas odłączyłem przepływkę i było wszystko ok przez miesiąc ale nagle nie miał wolnych obrotów podłączyłem z powrotem obroty wróciły ale zaczęły się inne cyrki
Ostatnio edytowany przez domin 13 Sty 2013, 12:14, edytowano w sumie 2 razy
domin
Początkujący

Miejscowość: WROCłAW

13 Sty 2013, 10:09

Po pierwsze, napisz ponownie to, o co ci chodzi, bo nie jestem w stanie rozczytać tego, co napisałeś.
Xyoz
Początkujący

Prawo jazdy od: 22 12 2011
Przebieg/rok: 15tys. km
Auto: Seat Toledo
Silnik: 1.6 101km
Paliwo: Benzyna
Typ: Sedan/Limuzyna
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2001
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Transport chłodniczy i zarządzanie łańcuchem chłodniczym Transport chłodniczy i zarządzanie łańcuchem chłodniczym
    Udział produktów świeżych i zamrożonych w transporcie żywności stale rośnie. Towarzyszy temu rozwój produkcji zaplecza logistycznego i nowoczesnych środków transportu chłodniczego. Żywność w dzisiejszych ...
    Ubezpieczenie samochodu krok po kroku Ubezpieczenie samochodu krok po kroku
    Stając się właścicielem pojazdu, niezależnie od tego, czy jest to auto nowe czy używane, zachodzi konieczność wykupienia obowiązkowego ubezpieczenia OC. W przypadku zakupu auta używanego, które jest już zarejestrowane ...

•  
    • Warto przeczytać
    • VW Passat CC
      Autosacrum 2009
      S2020005
      GTP Light