VITO 112CDI 99r gaśnie podczas jazdy

08 Sie 2011, 14:21

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów tak jak w temacie samochód mi gaśnie jak jade i wcisnę mocniej pedał gazu (około 2800 do 3000 rpm) jak zgaśnie to świeci EDC a potem ma dośc ciężko zapalić ( tzn kilka razy rozrusznik musi kręcić zanim zaskoczy) jak nie gazuje mocniej (tak około 2000 rpm ) to jest wszystko ok. Aha jeszcze jedno, samochód pali mi około 11l/100km (bez załadunku) czy to normalne spalanie bo mam ten samochód od 2 miesięcy i nie wiem czy to duzo czy normalnie. Dziękuje z góry za pomoc
marcins86
Obserwowany
 
Posty: 1
Auto: VITO 112CDI

08 Sie 2011, 15:01

chyba pompa wtryskowa ci siadła
qweaty
Nowicjusz
Awatar użytkownika
 
Posty: 9
Miejscowość: kraków

09 Wrz 2013, 13:01

Mam identyczny problem, czasem powyzej 3000 rpm auto gasnie i świeci EDC, wymieniłem pompe wtryskową na uzywke z allegro ale dalej mam ten sam problem, nie którzy mechanicy obstawiają że to wtryski. Jak ty marcins86 rozwiązałes ten problem??? daj znać mi na maila [email widoczny po zalogowaniu]
tompolska
Obserwowany
 
Posty: 2
Prawo jazdy: 05 04 2004
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Vito 112 cdi
Silnik: 2.2 cdi
Paliwo: Diesel
Typ: Van
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2002
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Jak rozkodować radio w samochodzie Renault?
    Bardzo często podczas chwilowej utraty zasilania radio w samochodach marki Renault jak i Dacii będzie wymagało wpisania kodu do jego uruchomienia. Problem ten może się pojawić np. po chwilowym odłączeniu akumulatora bez podtrzymania ...
    Największy rozpraszacz kierowcy? Jazda na zderzaku
    Co najbardziej rozprasza kierowców podczas jazdy? Brytyjscy kierowcy twierdzą, że jest to widoczny we wstecznym lusterku samochód, który jedzie zbyt blisko nich. Jazda na zderzaku to problem również ...