Volkswagen jetta vs volvo s40

volkswagen jetta vs volvo s40

25 Lut 2016, 00:45

Witam Wszystkich ! Mam pewien problem z zakupem auta ponieważ podobają mi się 2 samochody a mianowicie
[link wygasł]
[link wygasł]
i rzecz polega na tym który z nich wybrać ponieważ 2 mi się podobają a 2 nie kupie! Miałbym do Was prośbę koledzy i koleżanki żebyście podzielili się swoim zdaniem który samochód wybrać Czekam na Wasze opinie i mam taka nadzieję że dzięki waszemu zdaniu , i waszym argumentom uda mi się na coś zdecydować
rafaello88
Nowicjusz

Auto: niemam

Re: volkswagen jetta vs volvo s40

25 Lut 2016, 01:10

Roczne przebiegi? Własne preferencje? Budżet? Napis z coś więcej

Równie dobrze mogę zapytać czy polecasz owsiankę czy sushi...
Serdecznie zapraszam do lektury nowego poradnika nowa-jakosc-aut-poflotowych-vt97851.htm
mike
Moderator - Jakie auto kupić?
Awatar użytkownika

Zdjęcia: 12
Miejscowość: Zawiercie|Kraków
Prawo jazdy od: 04 09 2013
Auto: Ford Focus Mk II
Silnik: 1.6 TDCI 109KM
Rok produkcji: 2008

Re: volkswagen jetta vs volvo s40

25 Lut 2016, 05:57

Volvo z linku przed liftowe, cena trochę zawyżona, szkoda że nie ma zdjęć środka. Co do kosztów eksploatacji to będziesz mile zaskoczony o ile trafisz na zadbany egzemplarz. Jest sporo zamienników, zawieszenie od Forda. Dobry, komfortowy samochód. W tym budżecie szukałbym czegoś po lifcie.
Szukasz nowego Volvo lub Forda, nie wiesz które?
Potrzebujesz pomocy w skonfigurowaniu wymarzonego Volvo,
Chcesz porównać oferty dealerów?
Mogę pomóc, zawsze znajdzie się lepsza oferta ;)
pisz PW.
Rom33
Stały forumowicz

Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy od: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

Ford GT Ford GT
    Ford GT nie jest oczywiście modelem seryjnym, a egzemplarzem po skrajnych modyfikacjach dokonanych przez Performance Power Racing z Florydy. Specjaliści z tej firmy w konstrukcji pojazdu zastosowali materiał wykorzystywany ...
    Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź! Chroń środowisko! Nie wylewaj olejów gdzie bądź!
    Natknąłem się na artykuł który przedstawia kilka negatywnych aspektów wylewania olei gdzie popadnie. Wiadomo każdy z nich korzysta, ale nie każdy wie co z nimi potem robić. "Wiele ludzi, przede wszystkim właściciele ...

•  
    • Warto przeczytać
    • Podgrzewanie opon w motorze
      VERVA Street Racing 2010
      golf 4 kombi wewnątrz
      Seicento z boxem dachowym -  tuning