Volkswagen jetta vs volvo s40

24 Lut 2016, 23:45

Witam Wszystkich ! Mam pewien problem z zakupem auta ponieważ podobają mi się 2 samochody a mianowicie
[link do ogłoszenia na Otomoto wygasł]
[link do oferty na Olx wygasł]
i rzecz polega na tym który z nich wybrać ponieważ 2 mi się podobają a 2 nie kupie! Miałbym do Was prośbę koledzy i koleżanki żebyście podzielili się swoim zdaniem który samochód wybrać Czekam na Wasze opinie i mam taka nadzieję że dzięki waszemu zdaniu , i waszym argumentom uda mi się na coś zdecydować
rafaello88
Nowicjusz
 
Posty: 7
Auto: niemam

25 Lut 2016, 00:10

Roczne przebiegi? Własne preferencje? Budżet? Napis z coś więcej

Równie dobrze mogę zapytać czy polecasz owsiankę czy sushi...
mike
Moderator
Awatar użytkownika
 
Posty: 14033
Zdjęcia: 15
Miejscowość: Zawiercie|Śląsk
Prawo jazdy: 04 09 2013
Auto: Lexus ES 330
Silnik: 3.3 V6 228KM
Paliwo: Benzyna + LPG
Skrzynia biegów: Automatyczna
Rok produkcji: 2004

25 Lut 2016, 04:57

Volvo z linku przed liftowe, cena trochę zawyżona, szkoda że nie ma zdjęć środka. Co do kosztów eksploatacji to będziesz mile zaskoczony o ile trafisz na zadbany egzemplarz. Jest sporo zamienników, zawieszenie od Forda. Dobry, komfortowy samochód. W tym budżecie szukałbym czegoś po lifcie.
Szukasz nowego Volvo, pomogę w wyborze modelu, konfiguracji, przy negocjacjach z dealerami. Znajdę dobrą ofertę na auto i finansowanie, bez zobowiązań. Auta do zamówienia i od ręki, demo dealera, używane z sieci dealerskiej Volvo.
Zapraszam na priv.
Rom33
Stały forumowicz
 
Posty: 1566
Zdjęcia: 227
Miejscowość: Wisła
Prawo jazdy: 15 07 1997
Przebieg/rok: 20tys. km
Auto: Volvo V50
Silnik: 2.0 D 136KM
Paliwo: Diesel
Typ: Kombi
Skrzynia biegów: Manualna
Rok produkcji: 2008
  • Ciekawe publikacje motoryzacyjne

    Benzynowe kombi segmentu C z pojemnym bagażnikiem
    Samochody segmentu C cieszą się w Polsce niesłabnącą popularnością. W pierwszym kwartale 2017 roku zarejestrowano – zgodnie z raportem PZPM – ponad 37 tys. takich pojazdów. Za wynik ten odpowiadają głównie ...
    Wyjazd na wakacje samochodem – o czym pamiętać?
    Długo wyczekiwany po okresie kwarantanny czas wakacyjnych wyjazdów w końcu nadszedł. Z uwagi na bezpieczeństwo, o wiele więcej Polaków w tym roku zdecyduje się na podróże krajowe, by zobaczyć lokalne ...